+Dejavu+

Bilgiliyim
33 senelik bir şirket ama bana pek sıcak gelmedi orda bekle seni alıcazlar falan ? Sitesi bile yok yabancı site var türkçeye çevrilmiyor bana feyk tu feyk gibi geldi beyler. Ama genede gidip görüşecem aksilik çıkarsa dağıtırım orayı :P :P :P

sizinle görüşmek isterim açıkcası amway frimasını biliyorsunuzdur ek iş olarak onunla uğraşıyorum
fover'ı duydum fırsatlarını bazı arkadaşlarım bana ilettiler lakin istanbul da değilim internet üzerinden bir görüşme ayarlamak mümkün ise yarın saat 3 ile 5 arasında görüşebiliriz

SirGLooMy demiş ki:
sizinle görüşmek isterim açıkcası amway frimasını biliyorsunuzdur ek iş olarak onunla uğraşıyorum
fover'ı duydum fırsatlarını bazı arkadaşlarım bana ilettiler lakin istanbul da değilim internet üzerinden bir görüşme ayarlamak mümkün ise yarın saat 3 ile 5 arasında görüşebiliriz
Forever Living efendim firmamızın adı Türkiyede 10 seneden beri bulunmakta.Şehir dışı(İstanbul) ek gelir yapmak isteyenler için iş tanıtım videoları hazırlanmakta,bu videolar başarı ile hazırlandığında yayınlanacaktır.Bir başvuru formu oluşturulup gerekli bilgi size verilicektir efendim :)

İstanbul içinde olanlar ise Firmamızda randevu verilerek ön görüşme yapılmakta.

basarireklam demiş ki:
MicroEx demiş ki:
Hüseyin bey bekliyoruz referanslarınızı
Bizde dahil olacağız ona göre :coffee:
Efendim İmzanızda

Silkroad 2009 GNGWC Türkiye Öneleme Turnuvaları Hakemi Yazmakta

Pwp bölümüden Türkiye 2.si kim olmuştu acaba? :coffee:
Hatırladığım kadarıyla Burak diye bir arkadaş olmuştu soyismini hatırlayamadım :coffee:

MicroEx demiş ki:
basarireklam demiş ki:
MicroEx demiş ki:
Hüseyin bey bekliyoruz referanslarınızı
Bizde dahil olacağız ona göre :coffee:
Efendim İmzanızda

Silkroad 2009 GNGWC Türkiye Öneleme Turnuvaları Hakemi Yazmakta

Pwp bölümüden Türkiye 2.si kim olmuştu acaba? :coffee:
Hatırladığım kadarıyla Burak diye bir arkadaş olmuştu soyismini hatırlayamadım :coffee:
Burak bey 3. olmustu sayın hakemim 8)

EliteTurk

Aileden
basarireklam demiş ki:
BiAdBulamadim demiş ki:
Bana fasafiso geldi ...
Üye olmak için isim bulamayan bir kişi tarafından bu yorumu almak normaldir efendim :thumbsup:
Bir kişi firma yetkilisi,alaycı tavırla birine hitab ı ver her Allahın kuluna "efendim" diyerek eklemesi kendisinin yönetici değil yönetilen olduğunu gösterir,tahminimce bu firmanın Türkiye sorumlularından değilsin sadece gelirini artırmak için başkalarını işe kendi referansınla kaydetmek istemen ve o kişilerin yaptığı işlerin % 10 unu cebe komisyon olarak indirmek istemen,şirketin yabancı ayağı ile görüşmeler yaptım olayın ne kadar insan toplamana bağlı olarak gelirinin artmasından ibaret olması ve sen o işi yapmak için çevre edinmek isteyen genç birisin,ne site nede ofise dahilsin..

EliteTurk demiş ki:
basarireklam demiş ki:
BiAdBulamadim demiş ki:
Bana fasafiso geldi ...
Üye olmak için isim bulamayan bir kişi tarafından bu yorumu almak normaldir efendim :thumbsup:
Bir kişi firma yetkilisi,alaycı tavırla birine hitab ı ver her Allahın kuluna "efendim" diyerek eklemesi kendisinin yönetici değil yönetilen olduğunu gösterir,tahminimce bu firmanın Türkiye sorumlularından değilsin sadece gelirini artırmak için başkalarını işe kendi referansınla kaydetmek istemen ve o kişilerin yaptığı işlerin % 10 unu cebe komisyon olarak indirmek istemen,şirketin yabancı ayağı ile görüşmeler yaptım olayın ne kadar insan toplamana bağlı olarak gelirinin artmasından ibaret olması ve sen o işi yapmak için çevre edinmek isteyen genç birisin,ne site nede ofise dahilsin..

İstanbul/Mecidiyeköy Forever Living Kahraman GÜRBÜZ araştırmanızı daha düzgün yazmak için bu bilgiler size lazım olabilir.Sağdan soldan duyum alarak size İnterpool'un geçmişinide anlatabilirim:) ''SAYIN ADMİN'' İyi akşamlar diliyorum ''SİZE''

+Dejavu+

Bilgiliyim
basarireklam demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
Forever Living efendim firmamızın adı Türkiyede 10 seneden beri bulunmakta.Şehir dışı(İstanbul) ek gelir yapmak isteyenler için iş tanıtım videoları hazırlanmakta,bu videolar başarı ile hazırlandığında yayınlanacaktır.Bir başvuru formu oluşturulup gerekli bilgi size verilicektir efendim :)

10 senedir var sitesi bile yok benim bildiğim sitesi olmayan şirketlere büyük para cezaları var . Hadi onu geçtim sitesi yok arkadaş ? Bana yabancı site linki veriyosun ve türkçe çevir diyosun ne biçim bi iştir anlamadımki fasafiso giden biri yazsın buraya.

High_Blank demiş ki:
basarireklam demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:

10 senedir var sitesi bile yok benim bildiğim sitesi olmayan şirketlere büyük para cezaları var . Hadi onu geçtim sitesi yok arkadaş ? Bana yabancı site linki veriyosun ve türkçe çevir diyosun ne biçim bi iştir anlamadımki fasafiso giden biri yazsın buraya.
Sizin dilinizle söylüyorum ''FASAFİSO'' Diyorsunuz, buyurun İstanbul/Mecidiyeköy astoria alışveriş merkezi arkasında bulunmakta şirketimiz Forever Living dediğiniz gibi ''FASAFİSO'' olsa buraya 6 katlı şirket kurulmaz :)

+Dejavu+

Bilgiliyim
EliteTurk demiş ki:
basarireklam demiş ki:
BiAdBulamadim demiş ki:
Bana fasafiso geldi ...
şirketin yabancı ayağı ile görüşmeler yaptım olayın ne kadar insan toplamana bağlı olarak gelirinin artmasından ibaret olması ve sen o işi yapmak için çevre edinmek isteyen genç birisin,ne site nede ofise dahilsin..
Bu cümleyi iyice düşündümde sanırım şu oluyor, parayı alman için sadece adam getirmek olduğu her gelen referansının sayesinde para kazandığın 70 site reklamı falan filanın yalan dolan olduğu hiç bi bilgi yok bu iş için bir kişi oturmuş karşımıza paso aynı şeyi tekrarlıyor.

Bu iş sadece adamı getir parayı götür 300-400 idare et diyor ? gibi bişey

Önyargı
Önyargı bir tutumdur.
Bir grup insana ilişkin adil olmayan, hoşgörüsüz ya da aleyhte bir görüştür.
Diğer tutumlar gibi 3 bileşeni vardır.İnançlar duygular ve davranışsal eğilimler.
Önyargıya dayalı tutumlar genellikle hoşnutsuzluk, korku, kin veya nefret gibi katı duygularla yüklüdür.

basarireklam demiş ki:
Önyargı
Önyargı bir tutumdur.
Diğer tutumlar gibi 3 bileşeni vardır.İnançlar duygular ve davranışsal eğilimler.
Önyargıya dayalı tutumlar genellikle hoşnutsuzluk, korku, kin veya nefret gibi katı duygularla yüklüdür.

Felsefe yapmaya gerek yok. daral:

BiAdBulamadim demiş ki:
basarireklam demiş ki:
Önyargı
Önyargı bir tutumdur.

Hayattan gerçekler hocam ne kadarda bu firmanın çalışanı olsam burası bir sosyal paylaşım sitesi :muck:

+Dejavu+

Bilgiliyim
basarireklam demiş ki:
BiAdBulamadim demiş ki:
basarireklam demiş ki:
Önyargı
Önyargı bir tutumdur.

Hayattan gerçekler hocam ne kadarda bu firmanın çalışanı olsam burası bir sosyal paylaşım sitesi :muck:
Şu iş biraz açsan artık ne yapılır bu işte ne getirip götürücen ? Boşuna gelmeyelim oralara 8 saat mesafe var :thumbsup:

12 gündür aynı bırbır doğru düzgün açıklama bile yok internete haftada 2 gün 2 saat girebiliyor musun evettttt o zaman gel görüşelim ne kadar saçma yahu adam kaç gündür dalgasını geçiyor.Samimiyet 0 adamlar garanti istiyor istanbulda ortalama 5-6 saat sürüyor şehiriçi otobüs yolculuğu O KADAR LAF EDECEĞİNE ÇIKAR WEBCAMDEN 2 TANE FOTO ÇEK KOY BURAYA OFİS BÜRO VEYA HER NEYSE KENDİNİ FELAN TANIT BİRAZ BE ADAM HERKESE LAF YETİŞTİRME haksız mıyım? :confused1: 8O

Arkadaşım gittim görüştüm şirket gerçek Mecidiyeköyde Astoria nın arka tarafında yanlış hatırlamıyorsam 5-6 katlı bir bina komple bu şirkete ait çalışanlarıda çok samimiler herşeyi dıştan gördüğünüz gibi değerlendirmeyin. Garanti mi istiyorsun buyur adamlara facebooktan ulaş telefon numaranı ver Astorianın önüne gel biz alacağız diyor 5-6 dakkaya geliyorlar ofise gidiyorsun işi anlatıyorlar :) gerçi ben geç kaldığımda açık havada yaptık sunumu ama zevkliydi buradan gördügünüz gibi degil gayet samimiler :)

Yukarı Alt