ARKADASLAR TTNETTEKİ GREVDEN ÖTÜRÜMÜ BİLMEM İNTERNETİM ÇOK YAWAŞ UZUN ZAMAN ÇOK ZORLANIYORUM SİLKROADDA WE HTPLER ARASI GEÇİŞLERDE ...BUNUN NEDENLERİ WEYA NASIL DÜZELTEBİLİRİZ BİLDİKLERİNİZİ ÖĞRENMEK İSİTİYORUM İYİ FORUMLAR

YuMi__YuMi

Bilgiliyim
do_sou demiş ki:
ARKADASLAR TTNETTEKİ GREVDEN ÖTÜRÜMÜ BİLMEM İNTERNETİM ÇOK YAWAŞ UZUN ZAMAN ÇOK ZORLANIYORUM SİLKROADDA WE HTPLER ARASI GEÇİŞLERDE ...BUNUN NEDENLERİ WEYA NASIL DÜZELTEBİLİRİZ BİLDİKLERİNİZİ ÖĞRENMEK İSİTİYORUM İYİ FORUMLAR
ttnet grev yapıo bitti diolardı ama hala devam edıyo herhalde cunku benımkide yawas Wink

Benim 1 haftadır internetim yoktu, hiçbirşekildede ilgilenmiyorlar o yüzden hiç kastırmayın Wink

Morwena

Buralıyım
benim İnternet daha fena İp numaram değişti yaw Razz :lol: :lolmuch: :mrgreen:
normalde Türkiye ip numaraları 88 ile başlaması lagzım benimkisi 78 ile başlıyor ve intim yawaşladı :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
grev dolayısıyla genel bir sorun var Wink

Ps: başlık ve içerik büyük harfle yazılmaz lütfen ufak harf kullanınız.

BaTTeRST_

Bilgiliyim
herkeste böle sorunlar var nedense bende hiç internet sorunu olmuyor oyuna giriyorum hiç lag olmuyor çok şanslıyım ya

bende çok kötü lagdan bot bile kafayı yiyio pot içmio 4kere kasmayerine gitmiş 4dündede pot içmemiş ölmüş gelmiş lagdan 10 dky akasma yerine gidio zaten:S gerisinsiz düşünün

pfffffff

Aileden
Ilk mesajini editlermisin forumda buyuk harfle yazi yazmak bagirmak anlamini tasir .

Yukarı Alt