Takımı
Galatasaray

Merhaba. Dün avrupa serverlarına gelen Legend4 plus updatesi ile kore serverlarınada Legend 9 Updatesi geldi

sizlerde biliyorsunuz ki artık kore serverları ile aramızda pek bir fark olmamak ile beraber onlara gelen yenilikler maximum 6 ay içerisinde bizlerede gelmektedir.

Onlara Legend 7 ile gelen forrest war yani kale savaşları bize legend 2 ile gelmişti Buda demek oluyor ki Koreye gelen Legend 9 daki yenilikler bizimde kapımızdadır.

Legend9 ile koreye gelen yenilikler nelermi aşağıda sıralayalım

Legend in adı Heroes of alexsandria

- 11 Dg itemler
- Yeni harita
- Yeni yaratıklar
- Yeni event

Haritalar

11 DG Silahlar

Kıyafetler

monsterler henüz siteye eklenmemiş eklenir eklenmez sizinle paylaşacagım.

iyi oyunlar ..

woow thx güzel paylaşm

ps. chinese kıyafetlerinde aşırı derecede mısır motifleri işlenmiş :D dikkat ederseniz görebilirsiniz :D

Güzel olucak gibi de; ben FF Son Lv olmadan yeni birşeyler çıkıyor durmadan biraz daha yavaş olsunlar dicem ama bunlar böyle yapmazsa money gelmez.. 8) :roll:

Creepy demiş ki:
İslam ırkıda geldimi peki?
islam ırkı denen bişey yok ve bu oyuna asla gelmicek ; google a black rogue yazarsan görürsün bizim setup dosyalarımızda çıkan o islam sandığımız karakterler o oyuna geliyor joymax firmayla anlaştı silkroad 2 yi black rogue olarak çıkarıyor....

Tauriel

Öğretiyorum
size beyler bir tavsiyede bulunuyum alps da 101 lv çin karakter bow a sahibim 101 drago itemelrin genellikle bayan itemleri düşmekte armor koruyucu ve garment itemleirni tüm serisini kasılarak düşürdüm ama sadece 3 item erkek diğerleri hem bayan bende m çekip erkek seti satın almak zorunda kaldım silkroad yeni başlamış yada başlıyacak arkadaşlar için bayan karakter açmalarını tavsiye edrim.İleri çok zorlanırsınız 10 ve 11 drc itmler satılmıyor.BEnim gibi 10 drc itemlerde idare etmek zorunda kalırsınız.

Yukarı Alt