1. Reklam

1. bestsro
      joysro
      anafor
      deep
      eos
      anafor
      trensro
      planetsro

Intel'den Windows 7'ye " hız ve tasarruf" desteği

1. ImmorTaLGoD

ImmorTaLGoD olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dünyanın en büyük işlemci üreticisi Intel, Microsoft’un yakında piyasaya çıkaracağı yeni işletim sistemi Windows 7’nin daha hızlı ve tasarruflu olması için 2.5 yıldır birlikte çalıştıklarını açıkladı.
    SAN FRANSISCO - San Fransisco’da yapılan ortak basın toplantısında konuşan Intel ve Microsoft yetkilileri, daha önce olmadığı kadar yoğun bir işbirliği içinde çalıştıklarını ve ‘gurur duyacakları’ bir işletim sistemi yaratmak için sadece yazılım değil donanım tarafında da yoğun mesai harcadıklarını belirtti.

Bilişim camiasında kullanılan takma adıyla ‘Wintel’ işbirliği, iki yılı aşkın bir süre önce, Microsoft’un işletim sistemi Windows Vista’yı piyasaya sürdüğü günün hemen ertesinde başladı. Zaman içinde Vista’ya yönelik negatif yorumlarla başı ağrıyan Microsoft, Intel’le işbirliğine giderek aynı kazaya uğramamak istiyor.

Microsoft’tan Mike Angiulo BBC’ye verdiği demeçte, Windows 7’nin mühendislik ekibine bugüne kadarki en yüksek yatırımı yaptıklarını, yüzlerce mühendisin hem yazılım hem de donanım ayağında aylarca çalıştığını belirtti.

2. AliceCullen

AliceCullen Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Rüzgarın Savurduğu,Denizin Boğduğu,İnsanların Üzdü
    Birlikte Çalışmaları Yeni çıkan işletim sistemının guzel olacagını gosterir :headbang: :santa: