1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Intel'den ödüllü kısa film yarışması !


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.453
  Beğenilen Mesajlar:
  361
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Intel'den ödüllü kısa film yarışması !

  [​IMG]

  Intel Virtual Film Festival başlıyor. Amatör yönetmen ve oyuncularla film meraklılarının katılımın beklendiği yarışmanın birincisine verilecek ödülü ise Intel tabanlı yüksek performanslı bir PC.

  Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken şey çok basit: En sevdiğiniz filminizi düşünün, sahip olduğunuz araçları kullanarak seçtiğiniz bir sahneyi yeniden yaratın veya hızla tüm filmi yeniden çekin, 17 Haziran 2008'e kadar yarışmaya katılın. Bu arada küçük bir not, yarışmaya katılacak filmlerin süresinin 30 saniye ile 3 dakika arasında, İngilizce veya İngilizce altyazılı olması gerekiyor.

  Yarışmaya Türkiye'nin yanı sıra Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Güney Afrika, İngiltere, İspanya, İsveç, Mısır ve Rusya'yı da içeren toplam on üç ülkeden başvuru kabul ediliyor. Geçerli katılımlar, arkadaşlarınızın yaratıcılığınızı değerlendirebileceği, size oy verebileceği veya yarışmaya katılarak sizinle yarışabileceği YouTube'daki Intel Sanal Film Festivali sitesinde yayınlanacak. Youtube üzerindeki festival sayfasına (eğer mahkeme kararı ile engellenmiyorsa) buradan ulaşabilirsiniz.

  Ülke galiplerinin, yaratıcılık ve teknik yetenekleri değerlendirecek seçkin bir jüri tarafından belirleneceği yarışmada Avrupa Büyük Ödülü'nü kazanan yarışmacı ise izleyiciler tarafından seçilecek. Yarışmayı kazananlar Haziran sonunda duyurulacak.
   
 2. Jigsaw

  Jigsaw Aileden

  Kayıt:
  13 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.657
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Istanbul

  Of of of.. Nasıl çakılmış laf.. :D
   
 3. belirsizzzzz

  belirsizzzzz Aileden

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  7.584
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  CeyRRANNCI
  Şehir:
  Tokyo /Y.t

  :twisted: :mrgreen: