sosun glavie li elemanların ya lvl i düşük yada item ları iyi deil cunku cok fazla damage alıyolar,pacificte _AvRiL_ var mesela sosun glaviesi yok ama daha şahsen hiçbi nukere yattığını görmedim :lol:

Pennywise demiş ki:
sosun glavie li elemanların ya lvl i düşük yada item ları iyi deil cunku cok fazla damage alıyolar,pacificte _AvRiL_ var mesela sosun glaviesi yok ama daha şahsen hiçbi nukere yattığını görmedim :lol:

bir taen degil 2 taen degil kac kisi kesti be kardesim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

deathguards demiş ki:
Bicheon+Heuksal Skilleri acık olan NuKeR Cok Saglam Bence...

ewt ama simid snow shild geldgi icin fala bi deri kalmadı bichion +heuksal 'lın simdi bence sworcular cok saglam benim gibi :lolmuch:

Ray_jovan demiş ki:
Pennywise demiş ki:

bir taen degil 2 taen degil kac kisi kesti be kardesim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
adamların item lar iyi olsa görürdüm ben onu hiç şansı yok,bende full int nukerim 112% mag balance var ama _AvRiL_ e max 8-9k nuke vurabiliyorum,ve şimdiye kadar hiç yatıramadım

bencede o glavierler ya lvli düşük yada oynamayı bilmio o glsn de beni ytrsn onu stün manyağı yaparım hareket edemezzZzz...ama adam oynamayı bilio sper fln hızlı oyuncu

anlg demiş ki:
bencede o glavierler ya lvli düşük yada oynamayı bilmio o glsn de beni ytrsn onu stün manyağı yaparım hareket edemezzZzz...ama adam oynamayı bilio sper fln hızlı oyuncu
macro kullanıyodur Wink ben denedim cok zor cunku macrosuz imkansız gibi bişe :lol:

Pennywise demiş ki:
Ray_jovan demiş ki:
Pennywise demiş ki:

adamların item lar iyi olsa görürdüm ben onu hiç şansı yok,bende full int nukerim 112% mag balance var ama _AvRiL_ e max 8-9k nuke vurabiliyorum,ve şimdiye kadar hiç yatıramadım

ben iyi item olmadıgını zanetmiyorum hadi diyelim sosun iyi item yok ya +7 ne demeli
koskaca serverin hic bindemi item yok :mrgreen:

belkide bilerek yapmışlardır küçük pot almışlardır video çekmek için diycem ama int i küçük düşürmüş olcam :lol:

Pennywise demiş ki:
@Ray_jovan
adamın bütün serverı kestiğini nerden biliyorsun?herifin yenildiği pvp leri koyacak hali yok ya :lol:
ben tüm serveri kesiyor diye bişey demedimki zaten sadece adam cok iyi oldugunu vurgulamak istedim, ama gercekten cok iyi, zaten görunen köy klavuz istemezi. Bende şahsen bi hoş oldum

adam bana çekmiş :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

şahsen ben glavier görmedim orda bi tane nukeci var bi tanede eline pike (spear) almış ne nukeci nede glavieci olduğu belli olmayan biri pvp yapıyor...ben o adamı glavieci olarak saymıyorum...ve söylüyorum nuker glaviyeri yıkamazzzz!!

Evanescence demiş ki:
şahsen ben glavier görmedim orda bi tane nukeci var bi tanede eline pike (spear) almış ne nukeci nede glavieci olduğu belli olmayan biri pvp yapıyor...ben o adamı glavieci olarak saymıyorum...ve söylüyorum nuker glaviyeri yıkamazzzz!!
yıkaaar 3-5 ay sonra eldoradoya beklerim :mrgreen: deneyelim :mrgreen:

Yukarı Alt