S.A
Name:SeRSeRiNuK3
Build : Hybrid 76 lvl int 3 lvl str verilmiş durumda.
Üstünde 50 m gold ve garment itemler var. Bankasında 2 sayfa fln wep. elixir. 1-2 sayfa item 80 lik sword shield i hazır. Süresi bitmiş pet i var. İlk başta spear yapmayı düşünüyordum fakat sonradan
sword shield e çevirmeye başladım o yüzden heuksal skillerinin kapatılması gerekiyor.
iSro da char kasmaya başladığım için EcSro yu bırakıyorum. Resim isterseniz msn imi ekleyin bi gece oyuna girer çeker yollarım (tabi girebilirsem) :D
MsN: mailto:[email protected]
oLymPus da gold karşılığı yada char karşığı takas edebilirim.
İlginiz için şimdiden teşekkürler.
:coffee: :popcorn: :beer:

rahmi34 demiş ki:
S.A
Name:SeRSeRiNuK3
Build : Hybrid 76 lvl int 3 lvl str verilmiş durumda.
Üstünde 50 m gold ve garment itemler var. Bankasında 2 sayfa fln wep. elixir. 1-2 sayfa item 80 lik sword shield i hazır. Süresi bitmiş pet i var. İlk başta spear yapmayı düşünüyordum fakat sonradan
sword shield e çevirmeye başladım o yüzden heuksal skillerinin kapatılması gerekiyor.
iSro da char kasmaya başladığım için EcSro yu bırakıyorum. Resim isterseniz msn imi ekleyin bi gece oyuna girer çeker yollarım (tabi girebilirsem) :D
MsN: mailto:[email protected]
oLymPus da gold karşılığı yada char karşığı takas edebilirim.
İlginiz için şimdiden teşekkürler.
:coffee: :popcorn: :beer:
Ss'ler Olsaydı Guzel olurdu Iyı Satıslar :thumbsup:

sana çar versem 3 tane 42 lwl blade 39 lwl hybird 2-1 33 lwl glavie ne dersin isro da bunlar zaten çar biraz kötüymüş anlattığına göre ama yinede istersen takas yaparız ne dersin?

cano94ato demiş ki:
sana çar versem 3 tane 42 lwl blade 39 lwl hybird 2-1 33 lwl glavie ne dersin isro da bunlar zaten çar biraz kötüymüş anlattığına göre ama yinede istersen takas yaparız ne dersin?
Charım olmasaydı takas yapardım ama iSro da olympus ta charım var onun için ya olympusta gold yada nakit :wink1:

Yukarı Alt