Merhaba arkadaşlar cold90 light90 bicheon 90 yapılandırmalı bir int charım var item yapmaya başladım ama karar veremiyorum tam projectormü garmentmi giyiyim diye sizce hangisi? :starving:

Bence Garment. Çünkü Fire olmadığı için mage defans arttırıcı kalkanını açamayacan buradan kaynaklanan mag defans açığını garment giyerek kapatabilirsin.

crayz112 demiş ki:
Bence Garment. Çünkü Fire olmadığı için mage defans arttırıcı kalkanını açamayacan buradan kaynaklanan mag defans açığını garment giyerek kapatabilirsin.
Int char olduğu için zaten mag def. yüksektir :beer:
Pro FTW :thumbsup:

Polgara demiş ki:
crayz112 demiş ki:
düşünce yanlış int oldugu için mag. dmg yemez yada az yer türünde bişi olmuş seninki nukerlerin nekadar dmg verdigini unutmuş gibisin pro giymiş bir nuker mag.defansli nukere yapilicak bir karşılaşmada 2. nukede ayakta kalamaz firesiz bir yapılandırma olucaksa mutlaka garment giymelidir.

Braunx demiş ki:
Polgara demiş ki:
crayz112 demiş ki:
düşünce yanlış int oldugu için mag. dmg yemez yada az yer türünde bişi olmuş seninki nukerlerin nekadar dmg verdigini unutmuş gibisin pro giymiş bir nuker mag.defansli nukere yapilicak bir karşılaşmada 2. nukede ayakta kalamaz firesiz bir yapılandırma olucaksa mutlaka garment giymelidir.
Çeşitli int charlar yaptım. 90 lvl gelince de fire'ı kapadım. Pro set ile o sorun ortadan kalkar. %110a yakın bi mag balance'ın ona bağlı da mag defance'ın olacakken 2 nuke ile nasıl yatacaksın? Diğer yandan cold 90 deniyor. Buda snow shield demektir. Zaten bu charla pvp yapılamayacağı için nuker'ları düşünmeye pek gerek kalmıyor.

ben pvp ve job' u ele alarak düşünmüştüm tabi bu charla bunlar yapilabilir ama nekadar istikrarli olur orasına bişey diyemem mvp olarak düşünürsek pro daha mantıklı tabiki

Bu Sekilde Yapıp Garmet Olanlar Var Ancak Pro Phy vurus Yapanlardan Gelen Damageyi Garmenten Daha İyiy Önler

RoyalFlush

Bilgiliyim
Ben garment derim.Nukeler zaten çok yüksek miktarda damage verme özelliğine sahip.Full int olacağın için canın çok fazla olmayacağından sağlam bir nuke senin canının yarısından fazlasını alıp götürecektir her ne kadar snow shield açık olsa bile.Fakat buna rağmen str lere karşı zorlanırsın garmentla bunuda bilmelisin.

int char her zaman garment giyer ki prot ya da armor düşünülemez.
Nuker neden garment giyer ? işi erken bitirmek için
daha fazla dmg + snowdaki snow shield + phy defans pvp bitene kadar işinize yarar.

cold u açık nukerler phs defansı cold dan aldığı için garment giymelidir zaten fire açmadığı için mage damage den ödün vermiş arkadaş.fireın mage defansını kullanamayacağı için hem mage atak hemde mage defans açısından g@ment tavsiyemdir.

snow varken pro garm farketmez.snow yokkende pro seni kurtarmaz bu yüzden garm giymeni öneririm. :starving:

Yukarı Alt