Arkadaşlar ben şuan str bow kasıyorum ama bunu bırakıp int bow kasmayı düşündüm. Biraz araştırdım int bowa iyi diyende var kötü diyende var tam karar veremedim hp den dolayı çok yatar ws lerde çok yatar diyolar ama çok yatması sorun değil onu kafaya takmıyorum kasarken yatması biraz sıkıcı olur ama ben bu int bowdan keyif alırmıyım daha önce denemiş olanlar varmı? Light ve cold yapmayı düşündüm, muhakkak daha önce int bow kasanlar vardır bi soruyum dedim biraz kararsız kaldım.

Solo kasmak istiyorum dersen int bow idealdir,keyiflidir ama pvp'de iş görmez.Ben fire önerirdim ama sen sadece zevk için kasmak istiyosun boşu boşuna speed potlara para harcama light cold yap gitsin.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
1.PvP lerde direk yere inersin.
2-Uniq kesmede idealdir.
3-Sana tavsiyem pure int bir char açıcaksan ya sword-shield yada spear gidiceksin
4-Full str Fire-Force-Pacheon kasmanı tavsiye ediyorum.

EnDZoNe

Silkroad R den haberiniz yok sanırım . Bütün masteryler açık . Fire Cold Ligtning . Ayrıca ben Hybird bir İnt bow çarın pvplerde direk yere ineceği kanaatinde değilim . Aksine gayet ölümcül bir çar olacağı kesin .4 int 1 Str Buildi Gayet mantıklı.Hem ölmen zorlaşır hem critlerin damage i artar . Bow çarı kesmesi gayet zor Hybird bir int çarı kesmesi snow shield ile çok daha zor olacağı kesin .

Yukarı Alt