1. Reklam


  1. kyra
   viki
   Tenda
   lastworld
   silkroadcilar
   3

Instagram Türk kullanıcı sayısını açıkladı!


 1. Kalkandelen

  Kalkandelen moderator

  Kayıt:
  13 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.462
  Beğenilen Mesajlar:
  60
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Antalya
  [​IMG]

  İstanbul’da 5-7 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Kristal Elma Festivali 2016’nın konuklarından biri Amy Cole oldu. Amy Cole, 2011 yılından bu yana Instagram’ın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu Marka Gelişme Başkanı olarak çalışıyor. Dolayısıyla Instagram için önemli bir isim.

  Cole, Kristal Elma 2016 ziyaretinde merak edilen bir soruya cevap verdi. Özellikle Facebook tarafından satın alındıktan sonra popülerliği ülkemizde ve tüm dünyada artan Instagram’ın Türkiye’den kaç kullanıcısı olduğunu açıkladı. Özellikle genç yaştaki internet kullanıcıları tarafından ilgi gören Instagram, sadece Türkiye’de bile önemli bir sayıya hitap ediyor.

  Rakamın yaklaşık 22 milyon olduğu bilgisi paylaşıldı. Yani 22 milyon vatandaşımız bu uygulamayı aktif olarak kullanıyor. Instagram, dünya genelinde 500 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. Altıncı yaşına giren Instagram için bu oldukça önemli bir kitle demek oluyor. Yeni özellikleriyle günden güne popülerliği artıran Instagram, büyümeye hızla devam ediyor.

  Yeni reklam platformuyla birlikte kurumsal pazarda dikkat çekmeye başlayan Instagram, bir süredir kullanıcılara reklamlar gösteriyor. Yerli marka ve firmaların reklamlarını da Instagram içerisinde görmek, son bir yıldır mümkün. Kullanıcı tarafında ise Hikaye ekleme özelliği, değiştirilen logo gibi yeniliklerle gündemde kalmaya devam ediyor.
   
 2. CezaAlp

  CezaAlp olduser

  Kayıt:
  5 Kasım 2007
  Mesajlar:
  3.137
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  58
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Ders Başı !!!
  Facebookmu alır Instagrammı
   
 3. piemde

  piemde rank8

  Kayıt:
  31 Mart 2011
  Mesajlar:
  472
  Beğenilen Mesajlar:
  31
  Ödül Puanları:
  28
  Mark wins