- Resim Silinmiş.
Terrorist NickLi adam 6 unique kestim Ama çekemedi 7'e izin vermedi.Bi unique için böyle acizLik yapan adamın vay haline.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
mavii demiş ki:
Hep sen mi kesecen adam ne yapsın glavieci wizardlardan uniqmi kalıyor heryerdeler adamın kafası atıyor tabi. bende glaviecimiyim wizardmı belli değil :)) pk lığı onaylamıyorum ama yanionlarada hak vermek lazım kesmek onlarında hakkı wizardlardan kalmıyor
Benden kalmıyor demek istedin heralde :lol:

PS : Şimdi 6 uniq kesmişin gittin bunu mu koydun buraya yani :mrgreen:

Toxicated demiş ki:
mavii demiş ki:
Hep sen mi kesecen adam ne yapsın glavieci wizardlardan uniqmi kalıyor heryerdeler adamın kafası atıyor tabi. bende glaviecimiyim wizardmı belli değil :)) pk lığı onaylamıyorum ama yanionlarada hak vermek lazım kesmek onlarında hakkı wizardlardan kalmıyor

isterSen hepsini tek tek koyarım (: saoLun genede yoRumLar için :D rev'e bakarsan yarısın şuan görürsün :D

mavii demiş ki:
Toxicated demiş ki:
mavii demiş ki:

kanka yok valla ben hiç kimsenin yanınd auniq beklemem yufka yürekliyimyanlarına biri geldimi rica ederler giderim yanındaki adamı kaçırrım partiden biri bulmussa elinden almam ufak uniqleri :santa:
YaLaaaaaaaaaaaaaan yaLannnnnnnnnnnnnn bu warya bu bunn yüznden icimde deM10 Hewesi kaLmadı ^^ :twisted:

Kafama taktıysam bende pk olurum, bunun acizlikle bir alakası yok..

geçmiş olsun bilader. pk olanlar insanın canını fena sıkıyo...

rev6 göz atabilirsiniz herkesin zevki başka.Genede saoLun yorumlar için : )
Aynı gün içinde uniqleri sen kesseydin devamını getirmek isterdin işte insanın zoruna gidior ama xD

Warden_

Öğretiyorum
Black Rain demiş ki:
O levelde o unique gitmen çok doğru sanki?
'Zevkler ve renkler tartışılmaz!' diye bir söz war duydunmu bilmem ama.Unique beklemek adamın zevki isterse cerbe bekler isterse demon buna sen karışamazsın :thumbsup:

Yukarı Alt