1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

İnsan kanını donduran bir haber daha


 1. Lampard_08

  Lampard_08 rank8

  Kayıt:
  4 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.177
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  >>> ÖSS <<< ZEDEEEE :@:@
  Kadın tutuklanırken, başka suçtan hapis yatan kocası suçlamayı reddetti.

  - Resim Silinmiş.

  4 Mart... Haber İstanbul Etiler'den geldi, Cem Garipoğlu kız arkadaşı Münevver'i öldürüp, başını gövdesinden ayırdı...
  5 Mayıs 2009... Haber Mardin'den geldi... Kız verme yüzünden düğün evi aynı köyde yaşayanlar tarafından basıldı, çoluk çocuk demeden 44 kişi katledildi...
  2 Haziran... Haber Adana'dan geldi... Ailenin büyük oğlu, anne baba yeğen demedi, 8 kişiyi tek tek öldürdü...
  8 Haziran... Haber yine Adana'dan geldi... 11 yaşındaki kız, SBS'ye girme izni vermeyen öz annesini yatakta uyurken silahla vurarak öldürdü...
  Ve bugün... Haber Adana'dan geldi... Bir kadın polise başvurarak, "6 ay önce, sevgilimi kocamla bir olup öldürdük, başını kestik, yaktık, arta kalan kemiklerini gömdük. Kocam sonra gidip bu kemiklerin yerini bir kez daha değiştirdi" diye itirafta bulunup teslim oldu...

  Adana'nın Kozan ilçesinde kocasının öldürdüğü kişinin başını birlikte keserek, yakıp gömen kadın, 6 ay sonra polise gidip suçunu itiraf etti. Kadın tutuklanırken, başka suçtan hapis yatan kocası suçlamayı reddetti.

  İki çocuk sahibi Çiğdem A. (32), polise giderek, yaklaşık 6 ay önce kocası Abdulhakim A.'ın (57), Siirtli hemşehrisi Mehmet S.'yi (32) bıçaklayarak öldürdüğünü, ardından birlikte cesedin başını kesip, yakarak, gömdüklerini söyledi.

  Bunun üzerine kadının Taş Mahallesi Varan Sokak'taki evinde ve cesedin gömüldüğü söylenen Karabük yolu, şehir çöplüğü civarındaki portakal bahçesinde araştırma yapan ekipler, kül ve küçük kemik parçalarına ulaştı.

  Bunun üzerine kadın tutuklanırken, hırsızlık ve dolandırıcılık suçlarından cezaevinde bulunan Abdulhakim A. ise çıkarıldığı mahkemede suçlamayı reddetti.
  İddiaya göre, 6 ay önce Adana'nın Kurttepe Mahallesi'nde oturan Mehmet S., Abdulhakim ve Çiğdem A.'nın evine geldi. Bir süre sonra karısıyla “yasak aşk” yaşadığı gerekçesiyle Mehmet S. ile tartışan Abdulhakim A., Mehmet S.'yi bıçaklayarak öldürdü.

  Daha sonra çift, cesedin başını evin altındaki ahırda kestikten sonra, gövde ve başını bir çuvala koyarak portakal bahçesine götürdü. Cesedi yakan çift, daha sonra gömdü. Bir süre sonra Abdulhakim A., yanmayan büyük kemik parçalarını gömdükleri yerden toplayarak, kadının bilmediği başka bir yere gömdü.

  Birkaç ay sonra Abdulhakim A. hırsızlık ve dolandırıcılık suçlamasıyla cezaevine girdi. Korktuğu için cinayeti kimseye söyleyemeyen Çiğdem A. ise 6 ay sonra kocası cezaevinde bulunduğu sırada cinayeti itiraf etti.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017