- Resim Silinmiş.

Eurovision'un Türkiye cephesinde yaşanan heyecanı sürerken İngiltere'nin yarışma için adayının Adele olduğu belirtildiği konuşuluyor.
Yaşanan bu son gelişmeye Türkiye'yi temsil edecek Can Bonomo'nun Twitter'dan yaptığı yorum ise şöyle:
"Eurovision heyecanını atlatamamışken bir de Adele ile tanışacağımı öğrenmem, Bakü'ye gidemeden kalpten gider miyim diye düşündürüyor."
Konuyla ilgili yapılan diğer Twitter yorumları:

:arrow: "Yanlış mı okudum yoksa gerçekten İngiltere'yi Eurovision'da Adele mi temsil edecek? Eğer öyleyse diğer ülkelere teselli armağanı hazırlansın."
:arrow: "İngiltere'nin Eurovisiondaki Adele atağından sonra TRTden "Vazgeçtik Can'dan yolluyoruz Tarkan" demesini bekliyorum açıkçası..." :))))))))
:arrow: "Sabahtan beri Adele dinliyorum.. şimdi içimde "bir ay doğar ilk akşamdan geceden çalıyor" biri "özüne dön" demek istedi sanırım :)"
:arrow: "Bence Can Bonomo ciddi anlamda bu yarışmada bizi mükemmel temsil edebilecek biri , Adele'in katılmasıtalihsizlik ama yine de umut kesmeyin."
:arrow: "Eurovision'da Children of Bodom'lu Finlandiya, Rammstein'lı Almanya ve Adele'li bir İngiltere varken,susuyorum ben."

Kaynak: http://www.posta.com.tr/yasam/HaberDeta ... eID=105153

Ohaa diyorum. Bu kadar ciddiye alacaklarını düşünmemiştim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hiçbir ülke boşuna katılmasın. Kazanan belli :)

Adele :kalp:

Oldu olacak Rihanna Pitbull Shakira kat deluna jennifer falan da katılsın :D

RoqA demiş ki:
Oldu olacak Rihanna Pitbull Shakira kat deluna jennifer falan da katılsın :D
Onlar şöhretlerini riske atmayacak insanlar hacım. Kazanamazsalar çok büyük tepki toplarlar.

Hmmm... Gördüğüm kadarıyla bu sene ayvayı yedik :) Rammstein :headbang:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
gecen akşam izlemiştim can 'ı farklı bir tarzı var seside iyi :) belki bir tarz yaratır sahnede şansı yaver gider bakarsınız ilk 3 e bile girer.

Ps: herşeye rağmen yinede kendi insanımız unutmayın :coffee:

ALLAH yardımcısı olsun

Yukarı Alt