1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

//ingilizceden iyi anlayanlar içeri//


 1. Anonymous

  Anonymous Guest


  when you finish a battle, just as the screen starts going black click the little red x near where the blue and yellow ring is. then when you relog back into the game it says level up and u get infinite money. then buy items from places like the illusion valley and once youve got items (e.g. strength +50) click it, click on stats and then put it in your stats and it increases it by however much.

  bi açıklarsanız sevinirim
   
 2. fdgdfgdfgdf

  fdgdfgdfgdf rank8

  Kayıt:
  13 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.284
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Şimdilik Hastahane.

  savaş bittiğinde,tam iken belirtme takısı ekran starts gidiş siyah klik belirtme takısı küçük kırmızı x yakın nerede belirtme takısı mavi ve sarı yüzük dür sonra ne zaman sen relog? geri içeri belirtme takısı oyun o sana dediğinde seviye yukarı ve sen elde etmek sonsuz para sonra satın almak malzemeler den places benzer belirtme takısı hayal vadi ve bir zamanlar youve got item (örnek. güç +50) ona tıkla klik üzerinde stats ve ise koymak o içinde sizin stats ve o increases o yanında fakat much.
  k.bakma bu kadar oldu inşallah anlarsın.. çok yabancı kelime war içlerinde
   
 3. Macro

  Macro olduser

  Kayıt:
  19 Haziran 2007
  Mesajlar:
  6.179
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
  Şehir:
  Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde

  sen savaşı bitirince ekran yavaşca kararacak yeşil ve mavi yüzüklere yakın olanufak kırmızı x i tıklıcaksın. sen tekrardan oyuna girince oyun sana level atladın diyecek ve paraya verecek. sonra item alacaksın illusion valley gibi bir yerden. ve itemlerin olacak (örnek:strength +50) ona tıkla, statlara tıkla ve sonra onları senin statlarına çek ve statların artsın/çoğalsın.  anladığım kadarıyla bu
   
 4. Jigsaw

  Jigsaw Aileden

  Kayıt:
  13 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.657
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Istanbul

  Bir savaş bitirdikten sonra ekran tam kararmaya başlarken mavi ve sarı yüzüğün yanındaki küçük kırmızı "X" 'e tıkla. Oyun tekrar girdiğinde level atladığını söyleyecek ve sonsuz para alacaksın. Sonra Illusion Valley gibi yerlerden STR +50 gibi itemlarını aldıktan sonra, itema tıkla ve stats bölümünde istediğin kadar statlarını arttırabilirsin.
   
 5. Anonymous

  Anonymous Guest


  her şeyi yapıyorum ama lvl uplayamıyorum