Beyler öncelikle oyunda Skill Ayarlamakta Zorlanan Arkadaşlarımız için buldum Taratmayı Akıl edemedim ama txt Dosyası nasıl Olsada Ama Siz yinede Taratın Burda Skillerin Çince Karşılıkları Karşısında Pc'sinde Dil Paketi yüklü Olan ArkadaşLar Bize Açıp Ss İle Buraya koyabilirmsniz Yoksa ayarlayamıyacağız Skilleri.. Link Ekliyorum!.. http://rapidshare.com/files/89582429/ch ... s.txt.html Buyrun Ama Bir Sorumda Olacak Dil Paketi Olmayan Arkadaşlarda Skillerde Çince olmuyor Değilmi Dikkat Etmedimde..

Önemli değil kardeşim Paylaşımlarım sürdükce Size yararlı Olmaya çalışacağım Saygılar... Wink

Metin Belgesi Olarak Açılıyor.Skill İsimleri Yazıyor,Karşısındada Çince ŞEyler Yazması Gerekiyo Sanırım Ama Bende Kutu Kutu Gözüküyor.

tek bi BATANG.TT_ de hata verdi,onsuz yükledim ben de reset atıcam bakalım,olursa upload edicem

edit ;.txt oldu ama botta skiller hala karcacık kurgacık Neutral

Service Pack2 Bende varda Ya bence En güzeli bunun hepsini büyültülmüş olarak bir arkadaş upload ettsn ordan bakarak biz ayarlayalım.. extrabeer

Arkadaşlar Asya Dil paketi yüklememiş olan arkadaşlar kutu kutu görür. Cd'si olan arkadaşlar "\i386\lang" bu dosyayı upload ederlerse, çok memnun oluruz. Sadece upload edin gerisini ben size yaparım. Resim çeker koyarım.

Yukarı Alt