İng. Dersi Sunum için aşağıdaki cümleleri ing'YE çevirebilecek birisi var mı?ŞiMDİden sağolun.
'' Beni sessiz bir şekilde dinleyefceğiniz için şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.
1994 yılında Tekirdağ'da doğdum.İlk kez 2 yaşında konuştum.Yaramaz bir çocuktum.En iyi çocukluk arkadaşım Uğur'du.Uğur benden bir yaş büyüktü.Çocukluğum top oynamakla geçti.Hiperaktif bir çocuk sayılırdım.''İlk Kurşun'' , '' Fatih '' ilköğretim okullarına ve ''Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'' ortaokuluna gittim.İlk ve orta öğretimde derslerde başarılıydım.En sevdiğim ders sosyal bilgilerdi.En sevdiğim öğretmenim sosyal bilgiler öğretmenim olan Ali Kırdaş'dı.Okuldaki en iyi arkadaşım , sıra arkadaşım olan Tolgahan'dı.Ne yazıkki farklı liseleri kazandığımızdan yollarımız ayrıldı.

Annemim adı xxxx babamın adı xxxx'tir.Ayrıca birde kız kardeşi sahibim.Onun adı xxxx.annem ev kadını , babam emekli subay.Ablam üniversite 3. sınıf öğrencisi.Mutlu bir aileyiz.2 teyze , 3 amcaya sahibim.Ne yazkki büyük annem ve büyük babam vefat etti.Onları çok özlüyorum.Boş zamanlarımda bilgisayar oyunu oynamaktan , kitap okumaktan ve tv seyretmekten hoşlanırım.Favori bilgisayar oyunum ''World of Warcraft''.Favori kitabım ''Lord of The Rings Series'' .Favori filmim ''Brave Heart'' ve favori dizim ''Dexter''.Şu an en sevdiğim ders Fizikl.Şimdiki en iyi arkadaşım Samet.O da benim gibi ''Lord Of THE riNGS'' hayranı ve wow oyunucusu.Ne yazıkki o geçen sene Ankara'ya gitti.Yinede telefon ve internet ile görüşebiliyoruz.Onu özlüyorum.İlerde avukat olmak istiyorum.Çünkü bu mesleği seviyorum.Dinlediğiniz için teşekkür ederim.''

Yardımlarınızı esirgemeyen lütfen.Bende bir yandan çeviriyorum elimden geldiğince.Eğer bitirebilirsek ezberlemeye çalışacağım.İng. Dersi Sunum İçin lazım.

Thanks you all for listening in a silent.
I was born in 1994 in Tekirdag.The first time I talked to 2 years old.I was a naughty child.My best childhood friend was Uğur.Uğur was 1 years older than me.My childhood was to play ball.Hiperaktif say a child.
I went to''ilk kurşun'',''Fatih''and''Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK''primary school .I was successful in primary and secondary school.My favorite lesson was social information My favorite teacher was Ali Kırdaş.My best friend was tolga.Unfortunately, the different ways we leave high school has earned.

my mother name is xxxx my father's name xxxx.also ı have one sister she is name xxxx.my mother is housewife an my father is military officer.My sister university 3rd grader.We're a happy family.I have 2 aunt 3 uncle.unfortunately My grandmother and my grandfather died.I miss them. I like playing computer games, reading books and watching TV in my free time.my favorite pc game is WOW,book are Lord of The Rings Series,movie is Brave Heart and My favorite syntax Dexter.ı like Physics in lessons now.
Now My best friend Samet.He like me''Lord Of The Rings''fan and wow player.Unfortunately, he went to ankara last year.still We can see the phone and internet.I miss him.later ı want to be a lawyer.ecause I love this profession.

Thank you for listening

bana da yardımcı olun Lütfen :S ingilizce ödevi için bana bu metini çeviri yapabilir misiniz ? simdiden sagaoLun..

Merhaba,ismim Furkan,soy ismim ÇAKMAK.1996 yılında Ankara/Etimesgutta doğdum.Erzurumluyum.Etimesgut İlköğretim okulunda okudum.Şuanda ise SİNCAN İlksan Anadolu lisesinde okumaktayım.Lise 1.sınıftayım.Hala Etimesgutta oturuyorum.3 kardeşiz.1 ablam 1 abim var.Ablamın adı XXX, Ege üniversitesinde okuyor. Abimin adı XXX Atatürk üniversitesinde okuyor.Annemın adı XXXve Ev hanımı.Babamın adı XXX ve öğretmen.4 halam 1 amcam var.4 dayı 1 tanede teyzem var.Mutlu bir ailemiz var.Annemin ailesi ve babamın ailesi bursada yaşıyorlar.Eğlenmeyi,gezmeyi çok severim.Çay içmeyi,tw izlemeyi severim.Ata binmek ve araba sürmek benım en sevdiğim hobılerimdir.hayvanları cok severim evde bir akvaryumum var.Büyüyünce İnşaat mühendisi olmak istiyorum.İşimde ilerleyip iyi bir mühendis olmak hayalim.En sevdiğim dersler Tarih ve Matematik'tir.

Yukarı Alt