Beyler lütfen bu yazıyı sonuna kadar okuyun. Belki bir çoğumuzun charları bu yüzden hackleniyor. Adamlar işi o kadar harika yapmışlarki. Ben görünce hayran kaldım !!!

Neyse uzatmadan konuya giriyim. Bugun her zamanki gibi gelen maillerimi kontrol etmek üzere mail kutuma girdim. Facebooktan gelen ıvır zıvır mailleri silerken arada. [email protected] isimli bi mail dikkatimi çekti. İsminde ise Account Block yazıyordı.

Aslında gayet masumane bi banlanma mesajı olan bu mailden bakalım neler çıkıcak. Ben cidden hayran kaldım !!

Noluyoruz charı satmadan önce blocklanmışız gibisinden bir heycanla hemen oyuna girdim. Charda sorun yoktu ve oyuna girebilcek durumdaydı. Banned falan gibisinden bi yazı gözükmüyordu. E o zaman neden böyle bi mail gelmişti ?

Tekrar mail kutuma döndüm ve maili açtım.Karşımda Joymax temasında hazırlanmış.Hiç bir hata bulunmayan mükemmel bir ban sayfası duruyordu.

Altta da hesabınızı açtırmak için bi link vermişler. Neyse devam edip tıklama gereği hissettim. Sonra dikkatimi ufak bi ayrıntı çekti.

Koskoca Joymax neden gmail kullansın ? İlginç ...

Bakalım altından ne çıkıcak gibisinden alttaki werilen linke tıkladım

O da ne. Bildiğniz süper şekilde hazırlanmış bir Ban açtırma sayfası. Fakat maildeki adresle şu anda ulaştığınız adres farklı !!

Bu sayfada accontunuzun tüm bilgilerini sizden istiyor !! Aşağıda confirme tıkladığımızda. Böyle bi resim açılıyor.

"resim yok Sad "

Daha sonra confirme tıkladığımızda ise bizi Normal Joymax sayfasına yolluyor. Biz hiç bir şeyden kıllanmadan yolumuza devam ediyoruz ...

Ertesi gün charımızın şifresi gitmiş oluyor. Hayır Keyloger yedim hacklendim gibisinden kendimizi avutuyoruz. Aslında biz kendi ellerimizle teslim etmiş oluyoruz. Bir çok kişi buna kanmış olsa gerek. Dikkatsizce "Aaa hesabım banlanmış hemen açtırıyım" gibisinden yapılan heycan bizi charımızdan ediyor...

Aman dikkat !!

brave09 "eliteturks.gen.tr" ALINTIDIR....

ben de okur okumaz tüm srocu arkadaşlarla paylaşmak istedim....

Yukarı Alt