bannedddd

Buralıyım
Arkadaşlar geçen gazetede bir reklam gördüm. Koca 1 sayfaya yer vermişlerdi (teknosa reklamı gibi). Fırsat ürünlerini kapsıyordu; ben de siteye girdim falan gezdim ve uygun bir fiyata bilgisayar gözüme çarptı. Stokları sınırlı olduğu için az önce aldım ve 1 hafta sonra teslim edilecek. Fakat özellikleri gayet güzel. Fiyatı bayağı uygun aklımda soru işaretleri oluştu. Sitenin adresini falan da vereyim bilen varsa yorumlarını bekliyorum. http://www.indirimtv.com

Özellikleri:
AMD ATHLON AM2, 64 Bit, Dual Core X2 4400,2300 Mhz İşlemci
SAMSUNG 17" 793BF CRT Monitör
NVidia Nforce 6100 Chipsetli Anakart
2 GB DDR2-800MHz, PC2 6400 Bellek
160 GB SATA II Harddisk
DVD RW 20X, SATA, Internal Optik okuyucu ve yazıcı
NVIDIA 6100 Bütünleşik Grafik chip
KASA (300W PFC, 20+4 Pin, 2FAN, 2USB, Audio, Airduct), Siyah&Gümüş
Q TR Klavye + Optic Mouse
Stereo Ses sistemi
Linux İşletim sistem
2 Yıl Garantili

Bilgisayar 450 YTL'ye geliyor.. :?
Yorumlarınızı bekliyorum.

pfffffff

Aileden
Güzel güzel hayırlı olsun makinen güzel.İyi günlerde kullanman dileğiyle.Biraz ısınız başka sorun çıkaracağını sanmam.

bannedddd

Buralıyım
ElazigLee demiş ki:
Güzel güzel hayırlı olsun makinen güzel.İyi günlerde kullanman dileğiyle.Biraz ısınız başka sorun çıkaracağını sanmam.
Bu fiyata buldum yav istediği kadar ısınsın kaçmaazzz. :mrgreen: :twisted:

pfffffff

Aileden
Harmonia demiş ki:
ElazigLee demiş ki:
Haklısın ben olsam o pc yi 1200 ytl fiyata satardım..

bannedddd

Buralıyım
ElazigLee demiş ki:
Harmonia demiş ki:
ElazigLee demiş ki:
Haklısın ben olsam o pc yi 1200 ytl fiyata satardım..
Aslında 20'sini de alacaksın koyacaksın GittiGidiyor'a falan tanesini 750 ytl'den.. 20'si de kapış kapış gider mi ne?! :mrgreen: :twisted:

O kdr param olsa düşünmem bile
Can Hayırlı olsun şimdiden umarım bi sakatlık çıkmaz nedense insanın içine bu kdr ucuz oldumu bi kuruntu düşüyo :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
O kdr param olsa düşünmem bile
Can Hayırlı olsun şimdiden umarım bi sakatlık çıkmaz nedense insanın içine bu kdr ucuz oldumu bi kuruntu düşüyo :mrgreen:
Aynen aynen. :mrgreen: Oysa 1.000 ytl fln versem şimdi düşünecek miydim sanki.. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geçen bende gördüm hemen siteye girdim alışveriş yapayım dedim, tabiki beklediğim düzenbazlık çıktı gittigidiyor versiyonu bir site :roll:

bannedddd

Buralıyım
extraloob demiş ki:
geçen bende gördüm hemen siteye girdim alışveriş yapayım dedim, tabiki beklediğim düzenbazlık çıktı gittigidiyor versiyonu bir site :roll:
Gittigidiyor'dan daha gelişmiş, tv kanalı bile var shopping tv gibi. Ne düzenbazlığı çıktı abi? :?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gazetede dev gibi ilanlar 290 ytl nokia n95 diyor giriyorsun siteye yok bilmem ne puanı y,toplaman lazımmış teklif mi ne bırakıyormuşsun kısacası alma imkanın yok kingston flash bellek 9.90 yazmış alayım dedim bir sürü tantana çıkarttılar kısacası alamadık :roll:

bannedddd

Buralıyım
extraloob demiş ki:
gazetede dev gibi ilanlar 290 ytl nokia n95 diyor giriyorsun siteye yok bilmem ne puanı y,toplaman lazımmış teklif mi ne bırakıyormuşsun kısacası alma imkanın yok kingston flash bellek 9.90 yazmış alayım dedim bir sürü tantana çıkarttılar kısacası alamadık :roll:
Abi fırsat ürünlerinden yararlanman için imece ya da normal puanının olması gerekiyor. Mesela bu bilgisayarı alman için de 50 puan olması gerekiyordu. 50 puan da 50 ytl. Ben ilk önce 50 puanı aldım sonra bilgisayarı aldım. Bilgisayarın normal fiyatı 400 ytl zaten (kdv dahil) üstüne de 50 ytl puan aldığım için ekleniyor ve toplam 450 ytl'ye maloldu. Bu arada artık aldım bile işlem tamamlandı 7 gün içinde teslim ediliyor. :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben pek ısınamadım siteye tvsi olması pekbirşey değil zati önce tvsi vardı sonra web sayfası açıldı diye hatırlıyorum :roll:

hayırlı olsun bilgisayarın bakalım bir sorun çıkınca ne olacak, bu arada ben nasıl bellek alacağım :roll:

bannedddd

Buralıyım
extraloob demiş ki:
ben pek ısınamadım siteye tvsi olması pekbirşey değil zati önce tvsi vardı sonra web sayfası açıldı diye hatırlıyorum :roll:

hayırlı olsun bilgisayarın bakalım bir sorun çıkınca ne olacak, bu arada ben nasıl bellek alacağım :roll:
Garantisi var yapılır bir şeyler. Abi normal internetten alıyormuşsun gibi. Pahalıya alsaydık aklımızda bir şey olmayacaktı şimdi ucuz ya insan kuşkulanıyor. :mrgreen:

Bu arada bellek için kaç imece puanı ya da normal puan gerekli? Ve şu an fırsat reyonu ürünlerinde mi?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bilmem ki uyus oldum siteye çıktım hemen bir mp3 player alacaktım 4 gb da bellek alacaktım :wink1:

bannedddd

Buralıyım
extraloob demiş ki:
bilmem ki uyus oldum siteye çıktım hemen bir mp3 player alacaktım 4 gb da bellek alacaktım :wink1:
Abi bence kaçırma alacağın fırsat reyonu ürünlerine bak kaç puan istiyorlar sipariş vermen için. Çünkü bugün kampanya son.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dur bir kez daha bakayım kaçmıştım o siteden ama gene girdim :?

bannedddd

Buralıyım
extraloob demiş ki:
dur bir kez daha bakayım kaçmıştım o siteden ama gene girdim :?
Abi fırsat reyonu ürünlerinden alman için 50 puan yüklemen gerekiyor. Bu da 50 ytl. Ürün 10 ytl gözüküyorsa 60 ytl'ye geliyor. Ucuz ürünlerde bir şey değişmiyor normal piyasa ile aynı fiyata geliyor zaten. :?

Yukarı Alt