Bunlar işi bilmiyor gelsinler 9 10 da belki iş yaparlar dediği gibi ama geliyorlar 2 de 3 de extra'nın tam form saatleri :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Guathema demiş ki:
Bunlar işi bilmiyor gelsinler 9 10 da belki iş yaparlar dediği gibi ama geliyorlar 2 de 3 de extra'nın tam form saatleri :lol:

işi bilseler zati inci olmazlardı puahahaha tospalar yaaa zebaha kadar buradayım incim gel bebem bekliyoree :P

Advance

Benim pcde catalyst Control center (cCc.exe) var ben de incili sayılır mıyım :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eee incinin ezikleri ne oldu bu kadar mıydı zuahahha salak herifler ya inci gelse böyle mi olurdu saygı duyardık bu 3-5 kendisini inci sanan çapulcu gidin yatıp uyuyun boş işler bunlar güzel de reklam oluyor :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ARKO demiş ki:
Bende varya birşey yapacaklar sanıp res atıp öyle geleyim inci düzmeye dedim ama res atıp gelene kadar extra düzmüş incileri ahaha yine bekleriz :lol: :mrgreen:

cCc EXL dolarr cCc :headbang: :mrgreen:

bu salaklar incinin karizmasını çiziyorlar bizi yüceltiyorlar hani inci gelse ki 1 ay önce geldi elemanlar sıkıydı 30 kişi falan 5dk sürdü sex'imiz o kadarcık hiç zevk almadık :P

bu gelenler inci falan değil siteden banladığımız 3-5 çapulcu onlarda saniyesinde gittiler pff summer3:

Yukarı Alt