Takımı
Bursa
walla ben ne diyim benim MHTC deki çarımın ismide 7412 di ama hiç bi problem ,rahatsızlık yaşamadım artık bu oyun açılmassa gircem chat odasına ana avrat kaycam ne diyim bu kadar küçük bir hatanın yapılması bu kadar uzun mu sürüyo :x

açılırsa bize extasy yardım eder :oops:

ziyaoner demiş ki:
walla ben ne diyim benim MHTC deki çarımın ismide 7412 di ama hiç bi problem ,rahatsızlık yaşamadım artık bu oyun açılmassa gircem chat odasına ana avrat kaycam ne diyim bu kadar küçük bir hatanın yapılması bu kadar uzun mu sürüyo :x

açılırsa bize extasy yardım eder :oops:
ben yada diğer bütün arkadaşlarımın zaten görevi sizlere yardım etmek ve paylaşım yapmak. bu yönde kaygınız olmasın ?!!!!!!...

doğru söylüyorum adam msnde shatan ile konuşmuş oda oyunun bittiğini serverda gmlerin olduğunu ve bütün jobların uniquelerin testlerin yapıldığını söylemiş

furious31 demiş ki:
doğru söylüyorum adam msnde shatan ile konuşmuş oda oyunun bittiğini serverda gmlerin olduğunu ve bütün jobların uniquelerin testlerin yapıldığını söylemiş
Sağol sölediğin içinde.Adamlar yarın...Yarın...Yarın... diye gidiyor en az kaç gün geçti acaba.Sayan var mı?

Yukarı Alt