Beyler alıcam ama arada kaldım aklım almadı ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır şimdi adamlar kargo ile kapıda ödeme bile sunuyor bu siteye facebooktaki reklamlardan ulaştım varmıdır bi yamuk yokmudur hepsiburadadan özellikleri karşılaştırdım herşey aynı fakat yinede sormak istedim aklım almadı yardımcı olur musunuz alınırmı sizce?

http://www.galaxys2firsati.com/index.html

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tek cümle ;

"Bunu alan kişinin zekasından şüphe duyarım."

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Violent Arise demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Tek cümle ;

"Bunu alan kişinin zekasından şüphe duyarım."
Kesin çakmamıdır diyorsunuz yani?
Hacım 300 tl'ye bu telefonun kasasını bile bulamazsın.Kasası bile 500 tl ediyor :mrgreen: Onu geç IMEI kaydı bile 200 tl telefonun daral:

o fiyata en iyi ihtimalle imitasyon yollarlar ama o telefonun çakmasının bile daha fazla edeceğini düşünüyorum :D

Takımı
Besiktas
Bkz: site ismi - kampanya uyumu.

http://www.galaxys2firsati.com nedir hacım ? ' gelin millet sizi kazıklyıoruz.org' yapsalar daha samimi olurlarmış. Çin malı bu telefonlar hacım saçmalama Allah aşkına :D

Xperyon

Bilgiliyim
Kuzenim amerikadan almıştı 2.el 350$ onuda zor bulmuşlardı.Yani bu tür şeylerin doğruluğu bile sorgulanmaz arada neredeyse 1000tl gibi fark oynuyorsa bilki made in çekik :popcorn:

Ben aldım geldi bana hatta teyit istedim yollatmadan önce kargoyu ac begenmedin geri gönder orjinal telpa garantili faturalı cihaz adamlar ellerinde kalan son 100 tane malı sattı bana geldi gayet güzel garantili bir cihazz :D hatta sorgulatım yarın telpaya gidim D:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yavuz_01 demiş ki:
Ben aldım geldi bana hatta teyit istedim yollatmadan önce kargoyu ac begenmedin geri gönder orjinal telpa garantili faturalı cihaz adamlar ellerinde kalan son 100 tane malı sattı bana geldi gayet güzel garantili bir cihazz :D hatta sorgulatım yarın telpaya gidim D:
Bugün üye olmuş , siteye ilk mesajı ve bu konuya alkis:

Yukarı Alt