mavii demiş ki:
yav hurafe bunlar. kale savaşıı sırasında çok kez herkesin dc yediği zamanlar oldu. bi keresinde savaş ortasında check oldu hemen senaryo yazanlar var ne saf milletiz
mavii benim guild arkadaşım 13 defa dc olurken diğer taraftaki adamın 1 kere bile dc olmamasını bana açıklayabilir misin ? hurafeymiş... LAF ! daral:

TillDoomsDAY demiş ki:
mavii demiş ki:
yav hurafe bunlar. kale savaşıı sırasında çok kez herkesin dc yediği zamanlar oldu. bi keresinde savaş ortasında check oldu hemen senaryo yazanlar var ne saf milletiz
mavii benim guild arkadaşım 13 defa dc olurken diğer taraftaki adamın 1 kere bile dc olmamasını bana açıklayabilir misin ? hurafeymiş... LAF ! daral:

katılıyorum , bilip bilmeden yorum yapıyorlar sadece, bilmediğin bişey hakkında kesin yorum yapmak ne kadar doğru siz karar verin

az önce Gecesisi_66 global attı.globalda herşeyi biz yaptık _CesuRYureK_ ve unionuna dc yedirdik bnle atilla.öyle kaleyi aldık.cinseytana da biz girsik. herşey ortada da nasıl yapıolar anlamadm :S

Zeratul demiş ki:
@ LionShout

hacker bile gerekmiyor bu bugu yapabilmek için . büyük ihtimalle teot açıp yaptılar diyorumya ultima dada vardı böyle şeyler kendım kullanırdım 5 yıl önce ordan biliyorum ahahah :P

Of hacım ultima online mi ne diyorsun ya hastasıyım o oyunun kac yıl oynadım farkında degilim o kadar server yaptım script yazdım gm lik ownerlık adminlik yaptım. :buddha: makara:

Yukarı Alt