Forumdaki imzalar almış başını gidiyor, isim de vermek istemiyorum ama resmen forumu çok kötü bir hale getiriyor. Eskiden ne güzel düzen vardı neden kaldırıldıysa.

Önerim şudur ki en fazla 500x300'lük bir görsel ile yazıya izin verilmelidir, daha fazlası forumun düzenini bozmaya çok rahat yetiyor. Aynı şekilde imzada youtube embed da yasaklanmalı.

PS : Kişisel görüşlerim.

Takımı
Besiktas
Aşırıya kaçan büyüklükte imzalar var bende farkındayım yönetimde konuşulur uygun karar verilir.

Windy

Hatunlu imzalar var oyş ne güzel foruma giriyoruz gözümüz gönlümüz açılıyor bence gayet güzel ayrıca ten'inde imzasını ben çok seviyorum makara:

imla: İmza*

Takımı
Besiktas
Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
bana sekmez dimi bu igneler :twisted:
Sekmez konunun geneldinde rahatsız olan pek yok bir anarşişt ''tenpanter'' var 3 tane imza koymuş :mrgreen:

Sözüm sadece tenpanter'e değil, yanlış anlaşılmasın. Ama o da var tabi ki ama ben sadece belirtiyorum. Kişi kaldırsın demiyorum, bir forum düzeni olsun, kullanıcı akıllanmasın yani.

Yine de neyse.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Mr. Mojo Risin' rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mr. Mojo Risin' demiş ki:
Sözüm sadece tenpanter'e değil, yanlış anlaşılmasın. Ama o da var tabi ki ama ben sadece belirtiyorum. Kişi kaldırsın demiyorum, bir forum düzeni olsun, kullanıcı akıllanmasın yani.

Yine de neyse.
Eskiden imza yapanlar vardı onlar boyutu sabit yapıp veriyordu isteyenlere haliyle tek boyutta düzenli oluyordu şimdi o olay pek yok yeni nesil gif' olarak kullanıyor yada farklı resimler olarak bizde kişi zevkine karışmıyoruz düzeni aşırı bozan bir durum olursa arkadaşımıza rica ediyoruz kaldırıyor.Şu anda zaten forumda düzene fazla aykırı gelen yok ''Tenpanter'' 2'ye düşürmüş imza sayısınıda ona teşekkür ediyoruz :muck:

Kullanıcı kontrol panelinden imzaları kapatabilirsiniz.

Yukarı Alt