Seppuku demiş ki:
@ShiftDel

Nasıl birşey istiyorsun? Renk olarak birde altına Deneme Moderator ekleyeyim mi?
kusura bakma 1saatlik dısarıda işim vardı :) evet D.modu ekle Rengide D.mod rengi olsun.com :muck: kolay gelsin :popcorn:

ShiftDel demiş ki:
Seppuku demiş ki:
@ShiftDel

Nasıl birşey istiyorsun? Renk olarak birde altına Deneme Moderator ekleyeyim mi?
kusura bakma 1saatlik dısarıda işim vardı :) evet D.modu ekle Rengide D.mod rengi olsun.com :muck: kolay gelsin :popcorn:
- Resim Silinmiş.

Kod:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Kod:
http://img26.imageshack.us/img26/8863/shiftdelavcopy.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Seppuku demiş ki:
ShiftDel demiş ki:
Seppuku demiş ki:
@ShiftDel

- Resim Silinmiş.

Kod:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Kod:
http://img26.imageshack.us/img26/8863/shiftdelavcopy.png
Ooo hacım napmıssın dokturmussun :) saoL cok begendim :muck:

PS : Avatarı 25x25 pixel kucuktursen sevinirim :) 125 pixel yapmıssın 100 pixel ayarla :starving:

Kai

olduser
CaN_KsK demiş ki:
Tamam uğraş verip yapıyorsunuz ama daha pişmeden birşey öğrenmeden imza yapıp ve gerçekten pert imzalar yapmanız iyi değil font olmadan direk değişik şekilde yazı yazmak seni veya sizi bir yere götürmez önce pişeceksiniz birşeyler öğreneceksiniz sonra imza işine girişeceksiniz.
Herkez Memnun.

Hayırlı olsun konun seppu'cum :muck: ! , Avatarıma uygun cıvıl cıvıl , orjinal bir imza istiyorum :P

Difficult demiş ki:
arkadaslar bende bi imza alabilirmiyim.. dmod oldk yenilemek lazım :D

- Resim Silinmiş.

Kod:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Kod:
- Resim Silinmiş.

Bloodia demiş ki:
Hayırlı olsun konun seppu'cum :muck: ! , Avatarıma uygun cıvıl cıvıl , orjinal bir avatar istiyorum :P
Avatarına uygun cıvıl cıvıl imza değilde avatar mı istiyorsun. :lol: :lol: :P

llLeGoLaSll demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Bu resmin yanına siyah harflerle eminem yazarmısın biraz cancanlı olursa sevinirim kanka
Bu resme dedigim gibi yaparmısınız demistim senin yaptıgın ımza güzel yukardaki sartlarla istedigim resim olsa

llLeGoLaSll demiş ki:
llLeGoLaSll demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Bu resmin yanına siyah harflerle eminem yazarmısın biraz cancanlı olursa sevinirim kanka
Bu resme dedigim gibi yaparmısınız demistim senin yaptıgın ımza güzel yukardaki sartlarla istedigim resim olsa

llLeGoLaSll demiş ki:
llLeGoLaSll demiş ki:
llLeGoLaSll demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Ben bu konuda sadece yazı olarak yapıyorum. Ayrıca resimli pek iyi yapamıyorum. :muck:

Yukarı Alt