Arkadaşların anlattığı şekilde yapmaya çalıştım basit imza nasıl yapılır adlı konuydu.Yeni İmza Çalışmam yorumlarınızı bekliyorum arklar.

Buda yeni çalışmam arkadaşlar.brush ve yazıtipini kendim yaptım.kenarlık vs de bana ait devamı gelicek.yorumlar :nod:

RequieM demiş ki:
fena değil, bekleyinde benim çalışmaları göstereyim
Üyelerimizin photoshopa merakı çok iyi gerçekten. Bunların yanı sıra boş vakitlerinizde video düzenleme programlarına da göz atabilirsiniz :beer:

bak koydum :D

bu arkadaş yeni başlamış, yeni bir kaç tane brush indir, kendin oynaya oynaya öğren, en doğalı ve en iyisi , milletin tarzına göre öğrenmek çok yanlış bence

Buda yeni çalışmam arkadaşlar.brush ve yazıtipini kendim yaptım.kenarlık vs de bana ait devamı gelicek.yorumlar :nod:

gelişmissin güzel, koyduğun adamın ve yazının belirginliğini (contrast) ını azcık azaltsan bide, o diğer parçaları kesse bence süper olurdu. bide internette bi sürü güzel yazı tipleri var, benim bi tane site vardı orayı bulur buraya atarım, ama kendi brushını yapman gayet iyi. mesela o kalın çizgiyi böyle parlaklaştırsan falan baya güzel olur. bunun üstünde sen biraz oyna iyi şeyler çıkıcak bak.

Yukarı Alt