Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
bunu indirdim ama hala veriyo hatayı hatta oyundayken veriyor sinir oluom yardım lütfen

rockylerin yanına gidince bu hatayı alıyorum..yan charla ya da başka bi charla girdiğimde hata yok..88 lvl oldum ve antilop öldürmekten safariye döndü oyun :)

Uff evet çince pk2 de vermiyor sinir oldum bnde hep veriyor arkadaşım lord yarkan keserken %2
hp kaldı ve pat imput param error ama sanırım herkesi atmış lordu yine arkadaşım kesmiş farkında deyil :beer: :thumbsup: :buddha: lutfen şuna bi çözum bulun soru işaretiyle oynaya oynaya türkçeyi unutcam xD

Agamennon demiş ki:
Uff evet çince pk2 de vermiyor sinir oldum bnde hep veriyor arkadaşım lord yarkan keserken %2
hp kaldı ve pat imput param error ama sanırım herkesi atmış lordu yine arkadaşım kesmiş farkında deyil :beer: :thumbsup: :buddha: lutfen şuna bi çözum bulun soru işaretiyle oynaya oynaya türkçeyi unutcam xD
Çincede de veriyor.

A

Anonymous

Guest
evet arkadaslar skill bug var bütün medialarda veriyor hatta artk ecsroda da veriyor onlarda 100 lvl ve skilleri sunwordden almıslar artk private serverlar çekilmezz

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt