Coinleri sergiledikden sonra seti alayım dedim,bir kaç arkadaş sergilemiş bizde sergileyelim bari emeğin karşılıgı bu parlaklıkda gizli :D
2. sete başladım iş ticarete döndü 300 lira verdi biri bu sete :sfff:

bide arena coinleri cek bana yetısırsın sen :D:D:D:D

Ps: legend +5 & arena legend nova set & immo novaya da basladık 3 parca war işte :D.. Böle glavieler gormek güzel pro & güclü... Glavie unutulan bi buildi oldu son zamanlarda..

glaive 11d de çok hoştu silahı 12d hoş durmuyr kürek gibi :P ama immo set cok hoş :D

KeepinGS demiş ki:

Ps: legend +5 & arena legend nova set & immo novaya da basladık 3 parca war işte :D.. Böle glavieler gormek güzel pro & güclü... Glavie unutulan bi buildi oldu son zamanlarda..

evet glavier unutuluyor nedeni eskisi kadar yüksek vuruşlar yapmıyor. benim bowa geçmemin nedeni budur.
glavierde cr vurcamda rakibi etkisiz hale getircem diye bekliyordum (glavie +10 cr 14 tu) ama bowda öyle değil skillerin verdiği cr değeri ile bol bol hit vuruşlar yapabiliyorsun (legend +9 cr 11) bowu eğer cr14 yada 16 yapabilirsem herşey çok daha farklı olucak ^^

_titan_ demiş ki:
KeepinGS demiş ki:

evet glavier unutuluyor nedeni eskisi kadar yüksek vuruşlar yapmıyor. benim bowa geçmemin nedeni budur.
glavierde cr vurcamda rakibi etkisiz hale getircem diye bekliyordum (glavie +10 cr 14 tu) ama bowda öyle değil skillerin verdiği cr değeri ile bol bol hit vuruşlar yapabiliyorsun (legend +9 cr 11) bowu eğer cr14 yada 16 yapabilirsem herşey çok daha farklı olucak ^^
Haklısın bunun nedenı glavie skıllerının daha cok komboya donusuyor olmasının payı cok buyuk skıllerı 2-3'e bolduler we ataklardan bırı yuksek & biri dusuk oldu ve dusukte crıt gelınce pek bı ıse yaramıyordu :/ Su ana kadar pek sıkıntı cekmedım amaa özellikle warrıor pwplerinde cok dejavantaj olan bısey..

Ps : 120de skıllerı tek'E ındırceklermıs bazılarını..Bekliyoruz :D

Yukarı Alt