jR_ demiş ki:
Madem imkansız var diyorsun bi açıkla bakalım imkansız neymiş ?? Tanımı neymiş ??
Bir zamanlar uzaya gitmek imkansızdı değil mi ? şimdi ise turlar düzenleniyor..
Bir zamanlar dna yı çözmek imkansızdı değil mi ? şimdi bütün gen haritası çözüldü..

bu ve bunun gibi örneklr çoğaltılarbilir , insanoğlu için imkansız diye birşey yoktur ( madden ) sadece şu anda yapamıyacağı gerçekleştiremiyeceği şeylere bunu yapmak imkansız diyip sıyrılıyor şin içinden..
biz gunumuzden bahsediyoruz Wink suanda imkansiz olan milyarlarca sey war sadece hayal gucunuze kalmis bu imkansizliklari bulmak Wink

SonSAHNE

Bilgiliyim
madem imkansız yok abi bence insan kollarını kuşlar gibi çırparak uçamaz. imkansız

ha eğer imkansız yoksa kollarını sallayarak uçsunda görelim ( kollarını kanat olarak kullansın)

Jigsaw

Aileden
Benim homoseksüel olmam imkansız. jR_ bişey deme bak.. :mrgreen: Şaka şaka.. Türk telekomun 100mbit sınırsız kesintisiz internet hizmeti vermesi imkansız ya da ciddi olursak;

Bir maddeyi ortadan kaldırmak veya hiç bir madde olmadan yenisini oluşturmak imkansız;
Bir klavyeyi yaşayan bir fareye dönüştürmek imkansız;
Adolf Hilter'in Led Zeppelin konserine gelmesi imkansız;
Başın vücudundan ayrılınca yaşaman imkansız ...

Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
Jigsaw demiş ki:
Benim homoseksüel olmam imkansız. jR_ bişey deme bak.. :mrgreen: Şaka şaka.. Türk telekomun 100mbit sınırsız kesintisiz internet hizmeti vermesi imkansız ya da ciddi olursak;

Bir maddeyi ortadan kaldırmak veya hiç bir madde olmadan yenisini oluşturmak imkansız;
Bir klavyeyi yaşayan bir fareye dönüştürmek imkansız;
Adolf Hilter'in Led Zeppelin konserine gelmesi imkansız;
Başın vücudundan ayrılınca yaşaman imkansız ...
hmm detective bekleyip gorelım hacım :lol: ( diyecek bişe bulamadım bu saatte Embarassed )

madem imkansiz diye bir sey yok o halde benim bir zaman makinesi yapmam mumkun zamanda geri gitmem mumkun ve dedemi daha ufak bir cocukken oldurmem mumkun.
dedem ufak bir cocukken olduyse babam hic dogmadi babam hic dogmadiysa ben zaten dogmadim ee dedemi olduren kimdi?

xFactoria demiş ki:
sw1ss demiş ki:
Şu an Allah ile konuşabilirmisin?
Ama bunu sen yapacaksın...
namaz kılarken ibadet yaparken zaten allah ile konuşmuyor musun?
yürüyerek uzaya çık bakim :roll:
yada ellerinle kazarak dünyanın çekirdeğine in.
yada dünyada var olan bi fırtınayı durdur. veyahutda bi depremin olmasını engelle. ya da bir volkanik patlamanın. imkiansız olaylar vardır ulaşılamaz aşılamaz kontrol edilemezler.

The Black demiş ki:
xFactoria demiş ki:
sw1ss demiş ki:
Şu an Allah ile konuşabilirmisin?
Ama bunu sen yapacaksın...
namaz kılarken ibadet yaparken zaten allah ile konuşmuyor musun?
yürüyerek uzaya çık bakim :roll:
yada ellerinle kazarak dünyanın çekirdeğine in.
yada dünyada var olan bi fırtınayı durdur. veyahutda bi depremin olmasını engelle. ya da bir volkanik patlamanın. imkiansız olaylar vardır ulaşılamaz aşılamaz kontrol edilemezler.
neden olmasın bunlar?Yapılabilecek şeyler zaman ister bi arkadaş imkansız diye birşey yoktur imkansız zaman alır demiş ve doğru demiş.Dua et allah durdursun fırtınayı arkadaşım.

xFactoria demiş ki:
neden olmasın bunlar?Yapılabilecek şeyler zaman ister bi arkadaş imkansız diye birşey yoktur imkansız zaman alır demiş ve doğru demiş.Dua et allah durdursun fırtınayı arkadaşım.
ahah :lol: dua edince sen yapmış olmuyosun ki sen sadece kendi yapamıcağın şeyi Yaratıcının (Allahın) yapmasını istiyosun.
neden olmasın sorusna yanıt yercekimi magma yine magama ve levhalar yine magma bunlar insanın kontrolü doşındaki şeylerdir

The Black demiş ki:
xFactoria demiş ki:
ahah :lol: dua edince sen yapmış olmuyosun ki sen sadece kendi yapamıcağın şeyi Yaratıcının (Allahın) yapmasını istiyosun.
neden olmasın sorusna yanıt yercekimi magma yine magama ve levhalar yine magma bunlar insanın kontrolü doşındaki şeylerdir
teknoloji gelişsin nano giysiler çıksın o zaman beni bul.Allaha dua yı sen ediyorsun allahta senin yerine yapıyor.Yani imkansız diye birşey yoktur.

A

Anonymous

Guest
imkansız diye birşey sadece Allah (c.c) için yoktur
insanlar için imkansız tek şey ise yoktan var etmektir

imkansız zamana göre değişkenlik gösterebilen birşeydir yani şuan için imkansız olan şey başka bir zamanda gayet kolay olabilir zamana mekana ve ortam şartlarına göre değişebilen bir durumdur bence arkadaşının okula gelirken ucu olmadığını hatırlayıp 0.7 uç alması senin orda imkansız dediğin şeyin var olmasını sağlayabileceği gibi :)

imkansız vardır, en basit örneğini arkadaş yazmış zaten.

B:knka 0,7 uç varmı
A:yok
B:yarat o zaman!
A:imkansız!

bitti.

ya da mesela, üçüncü parti bir etken kullanılmadan, koca bir traktörü bir çekmeceye sığdırabilir miyiz? hayır yapamayız.

hergün mcdonalds yiyip formda kalabilir miyiz? 7/24 spor yapsak bile kalamayız. (yine üçüncü parti bir etken yok ise)

Yukarı Alt