-Resim Silinmiş.

soyuluyomuyum bot sehirde pot alıyodu bi anda pc dondu reset atıım böle diyo

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Beijo

Bilgiliyim
off yaw aynı sorun bendede var sanırım tbot kullananları cezalandırdılar ve banlanıcaz :mrgreen:

Soyulma ihtimali %40

Bana olan birşeyi anlatayım

Sro menusunden exita basıp çıkmak zor geldiğ için (uzun) bende reset atarak çıakrım hep fakat sen exittan çıkmadığın için belli bir süre oyunda kalmış gibi gösteriyor 2,3 dksonra düzelir mrk etme bana hep oluyo

Ki

Yada çarın soyuluyordur Confused

Bildiğim Kadarı İle acc tun oyunda iken verir bu hatayı ama yüreğine biraz su serpiyim benim arkımada oldu cafedeyiz pc res attı masayı değiştirdi hmn denedi aynı hatayı aldı hmn panikledi soyuluyom mu diye ama charıyla aynı pt deydim char 60 sn sonra düştü birazdan düşer inşallah.

Edit:Banlandığında böle hata vermez tarih çıkar sonunda 2107 yazıyo extraokk korkma ban değil

BAk altta yazan yazıyı oku orda diyorki ya çarında biri var yada exittan çıkmadığın için 5 dakika bekleyip yeniden dene diyor dediğim gibi çk büyük ihtimalle meraklanma 5 dk sora gene dene

Beijo

Bilgiliyim
LoL__? demiş ki:
Soyulma ihtimali %40

Bana olan birşeyi anlatayım

Sro menusunden exita basıp çıkmak zor geldiğ için (uzun) bende reset atarak çıakrım hep fakat sen exittan çıkmadığın için belli bir süre oyunda kalmış gibi gösteriyor 2,3 dksonra düzelir mrk etme bana hep oluyo

Ki

Yada çarın soyuluyordur Confused
charımın soyulmasına ihtimal yok kl yok şifremi kımse bilmiyor hiç sanmam ...

Keylogger yemiş olabilirsin ama dediğim gibidir çok büük ihtimalle mrklanma Wink

SinSiGirl demiş ki:
yaaaaaa charın içinde 200 silk tavşan global ticket var banlanırsa ne yaparım ben
banlanma diil bu banlansan banli yazar charin oyunda diyo askida kalmis olabilirsin. yada 2 3 dakka icinde tekrar dene. belkide charinda baskasi wardir.ama buyuk ihtimal askida kaldin we pc yi kapatir kapatmaz charn oyundan cikmaz 2 3 dakka oyunda ole sap gibi durur we buyuk ihtimal ölur(prem war diyosun 0.50 gider onemli diil o :lol: ). eger askida kaldiysan gecmis olsun baya beklemen gerekir :lol:

sabret kalk pc nin başından çık balkona bi hava al sakinleş gel bidaha dene extraokk (bi 5 dk beklesen ii olur sakin olarak)

SinSiGirl demiş ki:
askıda kaldıysa ne kadar beklerim bi daha ki salı deme bana lütfen
ya askida kaldiysa isin zor benm bildigim ya silkroaddan char bug la ilgili msj aticaksin.ya kendiliginden duzelir yada bidaki sali ne yazikki. benim bildigim bu.(hic askida kalmadi charim oyuden duyduklarimi soluyorum yanlis olabilir)

ama bekle 5 -6 dakkaya buyuk ihtimalle duzelir

galiba sorun benden kaynaklanıyorum başka ıd ile girmeye çalışıyorum failed connet server c9 veriyor sürekli 5 tane ıd ile denedim hepsi aynı bi reset atımm

charın askıda kalmış hacklendiğin falan yok,bi an önce check yapılması için dua et bence yoksa gelecek salıya kadar beklersin

Arkadsalar aynı sorun bendede var 15dkdır deniyom olmuyo pcde tbot crackten baska bişi kullanmadım insallah korktugum basıma gelmez.

Olsun kardesim soyulmasından iyidir bari stall falan acarım 2 chara bakmaktan yorulmustum diernide baglarım isroya ohh ne guzel:D

Yukarı Alt