EmmaW

ragnorack ında dediği gibi d.mod olmuşsunda o extraloob ekibi asla msn adresi kullanmaz yazısını görmedinmi? vede yazdıkların hiç inandırıcı gelmedi

evet ben aldım fakat tıpa tıp msn leri aynı resmi okan abinin resmi sandım okan abi tam o sırada site kapanmıştı soramadım senmisin diye ve gittim attım parayı 170lira
shnezze bilgilerimi gel özelden veriyim gel istersen buraya fakat bende olmadıgını ögrenince anlıcaksın iftira atmanın nasıl bişiy oldugunu

iLostMyLife demiş ki:
evet ben aldım fakat tıpa tıp msn leri aynı resmi okan abinin resmi sandım okan abi tam o sırada site kapanmıştı soramadım senmisin diye ve gittim attım parayı 170lira
shnezze bilgilerimi gel özelden veriyim gel istersen buraya fakat bende olmadıgını ögrenince anlıcaksın iftira atmanın nasıl bişiy oldugunu
Tamamda nerden aldın msn ini?

Absence

iLostMyLife demiş ki:
Parayı nereye yatırdın

HeYeCaN_YoK demiş ki:
@shneZee*
Peki nerden almış msn i?
Extra pm attı msn'i verdi dedi.

ardından extra dediği msn engel atnca da başkalarını suçladı yok serhat_tech verdi dedi vs

@Özeldeyim bekliyorum :coffee:

Okan Beşer 157181980 diyor
göya

Okuma yazması olan herkes ortada ne döndüğünü anlıyabilir,bence(dikkatinizi çekerim bence diyorum) delile,kanıta gerek yok

HeYeCaN_YoK demiş ki:
Okuma yazması olan herkes ortada ne döndüğünü anlıyabilir,bence(dikkatinizi çekerim bence diyorum) delile,kanıta gerek yok

Bana da öyle geldiği için bu topic'i açma gereği duydum emin ol

yani nasıl exl taklit ederki Ilost takaslar site uzerinden olur D.modsun bilmiyorsun yazık İlk kez çok yanlış bir seçim yapmış yoneticiler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@iLostMyLife,

sitemizden banlanmıştır.

sizlerde bu tarz ucuz dolandırıcılara dikkat edin, bilmiyor musunuz msn adresi kullanmıyoruz bizler, öğrenin artık.

shneZee* demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
shneZee* demiş ki:
msn den cıkarken de extraloob adına konusan msn: ben ImmorTaLGoD diyerek çıktı.

Onun üzerine suçu atmaya çalışıyor heralde...
Anlamadım adımı mı verdi? :? :cry:
göya extraloob olan msn çıkarken aynen dediği mi yazdı.
Eğer öyle birşey varsa elime düşmesin :rolleyes1:

Yukarı Alt