Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
berkomu demiş ki:
Vermillion demiş ki:
_RoJaNu_ demiş ki:
iLLeGaL0010 calıntıdır arkadaşlar ona oyun içinde Dikkatli davranmanızı tavsiye ederim...
Emre benim çok iyi bi arkadaşımdır ve kimseye (şaka anlamlı hariç ) Küfrettiğini görmedim ... Kaç tane charı var VIPde ve hepside iLLeGaL0010dan daha yüksek ve daha sağlam ....
Sana sorum kanıtının olup olmadığıdır .

Herkesin Bu çarımı çaldı dediğine inanmaz kimse (Server hacklenince bile Çarımı şu çaldı dediler ...)
Zamanında çarını benimle takas etmek istemiştin ve çarının sağlam olmadığını hatırlıyorum ... Emre npc setli bi nuke için milletin emeğini çalıcak bir insan değildir .

Bu arada beni hatırlarsın Nickim Vermillion Ve glavierdim .
Edit: Server hacklendiğinde ben Order No'suz şifremi değiştirdim .... :coffee:
heee hatırladım şu küfürbaz vermillon...
ama bende emre yi tanırım ve iyi biridir charlarıda illegal0010 dan iyidir böle bişey yapcağını pek sanmam adamın nasıl olsa 7dg sun seti var :D
la öldürcenmi beni xD

Vermillion demiş ki:
_RoJaNu_ demiş ki:
iLLeGaL0010 calıntıdır arkadaşlar ona oyun içinde Dikkatli davranmanızı tavsiye ederim...
Emre benim çok iyi bi arkadaşımdır ve kimseye (şaka anlamlı hariç ) Küfrettiğini görmedim ... Kaç tane charı var VIPde ve hepside iLLeGaL0010dan daha yüksek ve daha sağlam ....

Herkesin Bu çarımı çaldı dediğine inanmaz kimse (Server hacklenince bile Çarımı şu çaldı dediler ...)
Zamanında çarını benimle takas etmek istemiştin ve çarının sağlam olmadığını hatırlıyorum ... Emre npc setli bi nuke için milletin emeğini çalıcak bir insan değildir .

Burda artiz artiz konusmakla olmuyor gel msn'e
o npc set dediğin charda chest ve leg sos tu Gayet de güsel bi charolmstu emre bak bana baskalarını kullanıp ayak yapma alacağım aklını!

berkomu demiş ki:
Vermillion demiş ki:
_RoJaNu_ demiş ki:

heee hatırladım şu küfürbaz vermillon...
ama bende emre yi tanırım ve iyi biridir charlarıda illegal0010 dan iyidir böle bişey yapcağını pek sanmam adamın nasıl olsa 7dg sun seti var :D
Bende seni hatırladım . Alpten çarı çalıp o çarla oynayıp 76 lvde 70 glaviere dalıp dalıp tek yediğini unutmuşsun :coffee:
RoJaNu
Ben artis artis konuşmuyorum sadece düşüncelerimi söylüyorum . Sen bana çarında npc set olduğunu çarını Female a çevirdiğini söylemiştin . He sos varsa çarında Lafımı geri alıyorum özür dilerim .Emre gerçekten çaldıysa bana söyler zaten .
Konuyu uzatmak istemiyorum kirlilik için özür dilerim .
İyi günler ,iyi oyunlar

Ya blip bilmeden kousma ben yle bi carla oynamadım bahsi geçen charda(soyulan charım) 73lvdi enson ben o emre değilim...
Böyle tırsp konu uzamasın falan diye canımı sıkma ben uzamasını istiyorum tabi forumu kiletmeden Msn'e gelsenize siz...

EmmaW

Bende seni hatırladım . Alpten çarı çalıp o çarla oynayıp 76 lvde 70 glaviere dalıp dalıp tek yediğini unutmuşsun :coffee:
hmm nekadar şeyler bilip bilmediğin görülüyor... hala alpten charı çaldın diyorsun nediyim... 76 lvl int npc setli birini 70 lvl bir bow critle tekler... zaten charı çalmış olsam emin ol kasardım... başka 0 dan char kasmazdım...
neyse konu karıştı...

Yorum içn saol kardeş ama artık herkez anlasın bu adamlar güvenilir değil
(berkomu SEni Kastedmedim:)

ben char bende deil demiyorum illegal bende tmm ama bower ı bilemicem onuda sen geri aldın ben geçen gittim denedim charı girmedi senden başka da bilgileri bilen yoq demekki sen aldın sen charını aldın ben charımı takasmamış gibi dvm et uzatmaya gerek yoq....

yada bower ın en baştan yanlıştı bilemiorum artık yoqsa öle bi char yoqmuydu demeliyim!!!

La sen malmsn :S bn snle takas yapmadım olum bak artık çizmeyi geçtin seni bulup aklını alıcam ben o eski takas yaptığın Adi değilim ben onla takas yaparak aldım bu charı yha carımı geri ver yada artık non-sTop

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt