Fotoğrafı çekeli 30 dakka bile olmamışken taze taze sıcak sıcak Tiger Girl

yalnız kusura bakmayın 1 foto war heyecendan çekemedim

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bundan 1 sene önce kadar sro ya yeni başladım. Tabi bütün skillere verdim elimde ok var ama blade acık heuksal acık bide force be 24 lvlim ve tiger larda kasıorum feryden geçmesini bilmiom Tg nedir onu hiç bilmiom kasarken karşıma çıktı batım diğer tigerler dan farklı dalıom dalıom canı gitmio anasını satayım. aha deidm kesin bundan kutu cıkar dedim kesiom sonra bi kaç kişi geldi hayvan spawn yaptı yattım. towna ışınlandım. içimden geldi anlatım ilk unique görüşüm :mrgreen: unique felan kavramınıda cook sonra öğrendim ve o gördüğüm yaratıgın tg oldugunu :mrgreen:

ben simdiye kadar butun uniquleri yakaaldım Lord kestim isyu cok kestim uru benden bıktı tg 2 kere kestim fazla gitmedim bazende canınnın cok az kala yakalıyom alamıyom

tg yi kestim ilk unique m kasma denen bişe yok her gün unique daha demin yine buldum ama can yarıdaydı bastım zerk 3-4 nüke yerde ama alamadım geö gittim 2 gün önce isu ya gittim buldum sonra uri ye gidem dedim onu da buldum sonra gittim tg yi bulıım dedim tam olsun onu da buldum malesef 80 nüker kesti artık kasmıorum sro nun en eğlenceli 2 tarafı war meslek ve unique sırf bu yüzden oynarım oyunu baya bi uzun cümle oldu ama kusura bakmayın extraokk

Yukarı Alt