Bildiğiniz gibi party sistemine geçiş yaptım. 2-3 gündür eski spotumda ks atan bi party vardı. Bende inatlaşmadım spot değiştirdim. East'dan South'a geçtim. İyikide geçmişim ilk sox drop'u aldım bu yeni charlarım ile :D işte ss :P

Hayırlı olsun umarım diğer sefere sun düşer.Bu arada o pt'deki charların kaç tanesi senin yahu çoğunun grant name'inde DesertioN yazıyorda. :P

Metamorph demiş ki:
Hayırlı olsun umarım diğer sefere sun düşer.Bu arada o pt'deki charların kaç tanesi senin yahu çoğunun grant name'inde DesertioN yazıyorda. :P
5 tanesi benim :D inş 97-99 a geçecez yakında :P orada bi sun drop bekliyorum ^^

WAAAAAAAAAAY ErdiJannn :) Gz inexoribıl xD laa gold bot charlarının ne işi var o pt git expi bölüyon yazık desert'e xDDDDDDD

Heartagramoviç xD

Cryolite demiş ki:
bu aralar sox droplar normallerden çok, tebrikler :mrgreen:
hacı valla açtığımdan beri bu charlar 1lv den beridir yani bir sox düşmedi :P bu ilk olduğu için çok sevindim bir an xD
zamane.genclik demiş ki:
WAAAAAAAAAAY ErdiJannn :) Gz inexoribıl xD laa gold bot charlarının ne işi var o pt git expi bölüyon yazık desert'e xDDDDDDD

Heartagramoviç xD
üvey evlat muamelesi yok bizde hepsi evladım benim huaheh xDDD

Metamorph demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:
Metamorph demiş ki:
5 tanesi benim :D inş 97-99 a geçecez yakında :P orada bi sun drop bekliyorum ^^
Umarım düşer takibindeyim. :twisted: :mrgreen:[/q]

temennilerinizi seal of comet olarak degiştirin bence :P

Yukarı Alt