Bundan önce yaptıklarım Ps ye alışmak,kavramak içindi.

Birazcık proflaşıp Degişik şeyler üzerinde Çalıştım.

Bi bakıp degerlendirin Eksik felan varsa belirtin :wink1:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ohannes harika olmuş cihancım,ama yazının rengi kılıçınkinden biraz parlak olmuş zanımca :roll:

Titus Pullo demiş ki:
Çok harika olmuş cihan gerçekten. Ama renkler nie soluk gibi (:
o Effect i ben verdim.Orijinal halide çok parlıyordu,Arka plana uyumlu olsun diye biraz Kızarttım Render'i :mrgreen: Beyendiğine sevindim :muck:

Çok Güzel olmuş Cihi :mrgreen: ilk pro çalışman için ama bir iki eksiğni söylemeden geçemem senin iyiliğin için. :muck:

1.Renderi keserken uçların çok sivri olmamasına dikkat et.Yada keserken daha soft brushlar kullan(Erase tool'da)
2.Yazıyı renderin üstüne yazmamanı öneririm.

Aklıma bu kadar geliyor umarım bunları dikkate alırsın böylece daha güzel şeyler yapabilirsin. :muck:

SakuraKenji demiş ki:
Çok Güzel olmuş Cihi :mrgreen: ilk pro çalışman için ama bir iki eksiğni söylemeden geçemem senin iyiliğin için. :muck:

1.Renderi keserken uçların çok sivri olmamasına dikkat et.Yada keserken daha soft brushlar kullan(Erase tool'da)
2.Yazıyı renderin üstüne yazmamanı öneririm.

Aklıma bu kadar geliyor umarım bunları dikkate alırsın böylece daha güzel şeyler yapabilirsin. :muck:
Msn de offline sın. Bi msn e girsene Birşey Dicektim sana.

photoshopdan pek anlamam ama yorumlarımı yazayım dedim
çalışma güzel olmuş yanlız resim parlak olsaymış daha güzel olurmuş kanısındayım
sanki elinle çizip pastel boyayla boyanmış gibi duruo çok hoş :P

Resim güzelde.. Kılıc'ın üstündeki ''Respect'' yazısının rengi fazla uyum sağlamamış :roll:

jumper

Öğretiyorum
renkleri cok soluk secmisin iç karartıyo bide storage koysaymısın daha iyi durcakmıstı

Yukarı Alt