tebrikler..demon u da kesersin umarım.. alttaki gibi yapmak istemişsin sanırım yardımcı olmak istedim
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
F34RL3SS demiş ki:
Tebrikler o char bende olucak ki ahh :D
bence boşuna ahh demişsin çünkü farmed olabilir ama hybird ,hybird gzl bi yapılandırma olabilir ama bowda asla ii olamazzzzzzzzzzz
bu arada tbrkler :roll:

saolun tsk ederim bowda hybrid olmaz diyosun ama strye gore daha ii ataklarım oluyo ve bir cok oyuncu cok i vuruyon diyolar bana tabiki kisisel tercih resim koyarken hata yaptıysam af ola ilk defa resim koydum biraz karsık olmus sanırımm saytanıda elimden baska bi bow almıstı oda olcak ins herkese i oyunlar

virtuez demiş ki:
tebrikler..demon u da kesersin umarım.. alttaki gibi yapmak istemişsin sanırım yardımcı olmak istedim
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
ewt ona benzer bisey yapmak istedimde ben yaptıgımda sadece linkler gorunmustu saol tsk ederim bole daha iolmus :):)):

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
rockÇı demiş ki:
F34RL3SS demiş ki:
bence boşuna ahh demişsin çünkü farmed olabilir ama hybird ,hybird gzl bi yapılandırma olabilir ama bowda asla ii olamazzzzzzzzzzz
chinese'de hybrid zaten en güzel bow oluyor.. bowun kendisi hybrid bi weapon zaten

Cryolite demiş ki:
rockÇı demiş ki:
F34RL3SS demiş ki:
chinese'de hybrid zaten en güzel bow oluyor.. bowun kendisi hybrid bi weapon zaten
Tsk ederim aynı dusuncede olmak guzel sadece fire olmadıgımdan biraz damage az vuruyom o eksikliğivar

Cryolite demiş ki:
rockÇı demiş ki:
F34RL3SS demiş ki:
keşke herculeste oynasanızda nasıl bow char yapılırmış göstersem size bi char hybırd oldumu onu korucak bi shielde ya da hem gücünü artıracak hemde can werecek pasife ihtiyacı wardır
Not:bunu nerden mi biliyorum çünkü hybırd char yaptım her türlü yapılandırmayı denedim :wink1:

Hybrid olunca anti devil serisi fazla işe yaramıyor.critle 2katı vurcagına %10 felan daha fazla vuruyor .kötu bi durum bence :roll:

Yukarı Alt