ilk kestiğiniz uniqiye

• tg

Votes: 28 42,4%
  • cerberus

Votes: 10 15,2%
  • captan ivy

Votes: 3 4,5%
  • urichi

Votes: 14 21,2%
  • isyatura

Votes: 5 7,6%
  • lord yarkan

Votes: 7 10,6%

• Total voters
    66
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
TG ~ tek hayalim onun tangasını almaktı uzun süreler beklediğimi bilirim hele bir de fransız bir hatunum vardı efreet diye manyak karı ne beklerdi lakin onu bile tg kesmek uğruna fena satmıştım, 8li partydeyiz herkes bir noktada bekliyoruz ben herkesi örgütledim çıkan bulan pm den bana yazacak ben keseceğim dedim tg çıktı lap pm geldi koş burada diye baba gider kesmeye başlar efreet den bir mesaj extra kesiyor di mi diye ehehehee dedim kızım acımam dolarım 2 tur. ne günlerdi be :twisted: :mrgreen:
Bir de efreetin partysindeyken benim efreetten once TG ye gitme ugruna zerk acip kosmam vardi ki o gun almistim efreetten yarilmistik... :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
puahhahahaa delisin sen hacım o günleri hiç unuturmuyum ne tatlı hatıralardı onlar lakin senin koşmaların diyince aklıma hep bacağının takılıp yere düştüğü anb geliyor aklıma arkanda apollo ::P

zuahahaha yarılıyorum halen gülmekten yaaa of offfff ne action ne adrenalin ne makaraydı :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
puahhahahaa delisin sen hacım o günleri hiç unuturmuyum ne tatlı hatıralardı onlar lakin senin koşmaların diyince aklıma hep bacağının takılıp yere düştüğü anb geliyor aklıma arkanda apollo ::P

zuahahaha yarılıyorum halen gülmekten yaaa of offfff ne action ne adrenalin ne makaraydı :P

iihihihihi kosarken dusme nesilden nesile anlatilacak aktarilacak bir efsanedir hacim... Adam resmen wahh salak dustu deyip kesmeden yanimdan gecip gitmisti... Harbi ne gunlerdi beee,hele ki cave macerasini hatirliyor musun... Onur sen ben,onuru Earth Ghost kenara sikistirmisti 2 tane,biz izliyorduk koparak cirpiniyordu garibim yardim edin diye... Benim odaya kacisim giant giremez diye,hala sasiriyorum o tospa nasil girdi o ufacik yere diye... Rofl,hala ne guluyorum yahu...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zuahahhaa sus yavrum sus okudukça kahkahayı bastım abi neydi o günler ben ki bir adamımı bile yolda bırakmam cave turuna çıkmıştık lakin o komacan yaratıklar onura saldırınca ancak gülmek ve izlemekle yetinmiş giant çıkıncada tünelde fena sıkışmıştık ayyy yarılıyorum varya of offffff çok tatlıydı bee :P IMFAQ

yardım edin diyişi ve bizim olaya sadece gülmemiz fenaydı ahahahaa :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Muhahaha,o atmosferin SS leri vardi yahu,nerelerde acaba... Mukemmeldi... Earht Ghostlarin arasinda onur,sadece kafasinda Yardim edinnn diye yazi gozukuyordu vucudu gozukmuyordu... Superdi... :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sitede vardır da arayıp bulmak lazım kimbilir nereye gömdük onları :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EdHardy... Poseidonun en kral chari budur otesini tanimam,unforgiven tj viz gelir tirs gider... 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rev6 dan oasis charıma baktımda ne günlerdi be tanıdıklara baktım özellikle eski sefgülüme baktım o da lvl 77de kalmış :S

bannedddd

Buralıyım
extraloob demiş ki:
rev6 dan oasis charıma baktımda ne günlerdi be tanıdıklara baktım özellikle eski sefgülüme baktım o da lvl 77de kalmış :S
Bow'a çevirmişler charı, sattın mı sen abi? :P

os1

olduser
ah ah ilk kesitğim uniq tg idi ne gündü ya tg onume düşmüştü bende hiç beklemeden daldım partydekıler nerde nerde diye soruyorlar dı ben hiç takmıyordum onları tabi sonra yukarıda isim çıkınca ne laf etmişlerdi bende mp azalıyor baksanıza demekki benım bulunduğum kısımda cıkmış demiştim :twisted:

Hehe bende sırf TG yi kesebilmek için akşamdan çıkıcağı yere bırakmıştım sabahta 90 lw gelicekti oyuna girdiimde birisi dalıyodu yarıdan az canı kalmıştı.
Bende tabi crossbowum xD açtım extremeyi açtım zerki (Sanki Lord kesioz :D)
Bana yazmıştı :headbang:

Jigsaw

Aileden
jesuswan demiş ki:
EdHardy... Poseidonun en kral chari budur otesini tanimam,unforgiven tj viz gelir tirs gider... 8)
Kesinlikle, char ölümsüz gibi. 4vs 1'lerden çıkıyor saldıranlar hep 85+, McPro'ya Division yedirip bicheon combosuyla 30k çaktım daha ne diyeyim. :D Onur valla serverın kralı. Tek bir kişi kesebiliyor o da ____jv_____, Wizard. +9 Staff var arkadaşta, snow shielde rağmen tek atıyor yapacak bir şey yok. :D

Yukarı Alt