İlk aday Tello
Beşiktaş'ta Delgado'nun dönüşüyle kiralık olarak takımdan ayrılması muhtemel ilk aday Tello.

Sol kanatta İbrahim Üzülmez, İsmail Köybaşı, Yusuf Şimşek ve Serdar Özkan’ı oynatabilme lüksüne sahip olan kenar yönetim, ikinci yarı ile birlikte Delgado’nun orta alana monte edilmesiyle Rodrigo Tello’yu kiraya verme düşüncesini taşıyor. Gönderilme konusunda Şilili oyuncunun alternatifi ise ‘maliyeti karşılığında’ Tabata...​

Fre3sTyLe demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Tello'da Tabata'da şu oyunlarıyla bu takımı haketmiyor. Delgado sağlıklı gelsin de bu ikisinden kim giderse gitsin mühim değil ^^
Hacı Tabata takımın en iyilerindendi bence Sivas maçında.
Sivas maçında ben de beğendim en azından eski maçlarına nazaran ama bir maçla olmuyor ki :roll: Yetenek var belki de kağıt üstünde çok daha iyi bir futbolcu ama sahaya birşey yansıtamadıktan sonra neye yarar ki ? :rol:

Prada

maliyeti karşılığında’ Tabata...

Puhahahahaha... Tabataya 9 milyon euroyu verecek tek adam mal demirörendir :lol: Tabatayı 9 milyon euro değil 6 milyon euroya satsalar bile 8taş forması giyer poz poz resimler çektiririm Kim kimdire koyarım ^^

Bencede hiç bi takım almaz tabatayı .3-4 m euroya bile alacaklarını zannetmiyorum.Anca kiralık göndermeleri lazım futbolcuları.

Yukarı Alt