1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   erix

İlhan Kavuk yeşil ışık yaktı!


 1. Uykucu

  Uykucu rank8

  Kayıt:
  12 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  4.399
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Sabancı Kültür Merkezi'nde yarın saat 09.30'da gerçekleştirilecek olağanüstü kongre öncesi Vali Halil İbrahim Daşöz, Valilik binasında Malatyaspor ile ilgili bir toplantı düzenledi.

  Toplantıya Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk ve Malatyaspor Başkanı İlhan Kavuk katıldı.

  Kulüp Başkanı Kavuk, "Valimiz ve Belediye Başkanımız ile görüştük. Görev sürem içerisinde iyi şeylerin yapıldığını belirterek, başkanlığa devam etmemi istediler. Ayrıca Malatyaspor'un sorunlarını ve çözüm için nelerin yapılabileceğini değerlendirdik. Yapacağım istişare ve görüşmelerden sonra göreve devam edip etmeyeceğime karar vereceğim" dedi.

  "Malatyaspor'a benim veya bir başkasının başkan olması önemli değil. Önemli olan kulübün içinde bulunduğu borç yükünden kurtulması" diyen Başkan Kavuk, bir işadamı olarak kendisinin de işlerinin bulunduğunu, işini de aksatmak istemediğini ifade etti.

  Kavuk, "Evet, ortada bir sıkıntı var. Bu benim veya bir başkasının değil, tüm Malatya'nın sorunudur. Bu sorunun altından nasıl kalkarız bunun planlamasını ve çözümünü yapmalıyız. Sıkıntıyı nasıl çözeriz diye uğraşıyoruz. Gelişmelere bakacağız" diye konuştu.