Arkadaşlar pluto serverinda oynuyorum.Nickim _EvSaNe_.Geçen hafta yan çarımla 108 nuker MaTeM adlı çarı takas ettik.Takasta sonra bütün bilgileri değiştirdim.Ama takasın üstünden 1 hafta geçtikten sonra çarım çalındı.Sizce bunu nasıl yapmış olabilirler?Eski sahiplerinden şüpheleniyorum ama yinede msnmi bulup bütün şifremi değiştiriyoarlar ilginç bir durum.Çardan ziyade item alabilmek için 2.2bil almıştım çara daha kullanamadan o da gitti.Sizce nasıl yapmışlardır bunu?Alternatif e-maili vardır öyle çalmışlardır diyenlerde oldu o ne acaba?Birdi oyunda bazı kişiler sbot yüzünden soyulduklarını söylediler sizce bu doğrumu?Eğer öyleyse nie çar soyulmadıda çalındı.Bir de çar soyulduğundan beri hiç online olmadı sp caveye bırakmıştım hala en son bıraktığım duruyor guildden baktığım kadarıyla.Bir yardım edersenz sevinirim acaba nasıl çalındı bu çar?

Maili ilk kuran kişiyse eğer, kurduğu bilgileri hotmaile yolladığı zaman istediği gibi şifreyi değiştirebilir.

Addicted demiş ki:
Maili ilk kuran kişiyse eğer, kurduğu bilgileri hotmaile yolladığı zaman istediği gibi şifreyi değiştirebilir.
ben msnyi değiştirdiğim halde nasıl çalıyorlar?

SBottan çalınma ihtimali %0 gibi bir ihtimal.Zaten oyunun geneli SBot kullanıyor ve SBot şirketi iyi para kazanıyordur.Senin çharına çalcaklarını hiç düşünmüyorum.Büyük ihtimalle Msnde alternatif msn veya cep no bulunuyor.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadasm emaili sana vermedn once sifreyi unttumdan alternatif maile sfre kurtarma yollamslardr bu link 24 saat gecerlidr sen mailn tum bilgilerini degstrmis olsanda 24 saat icnde hesabi geri alabilrler. Boyle birsey olmamasini istiyosanz char aldignzda bilgilerinizi grdkten sonra sifre unuttmdan kendi mailinize sifre kurtarma yollayn ki diger sifre kurtarma gecersiz olsn. Bu arada gecmis olsn kardesm.

Şuan serverdaki büyük abiler takımı seferber oldu çara geri alayım diye.o çocuun guild masteride ilgilenio yakından ğere çocuk çarı geri verrse ne yapmalıyım?nasıl hallederim bu alternatif e mail saçmalıını?

Xperyon

Bilgiliyim
Valla açıkcası yapan kişi K.çekmece Kadıköy arası biryerde ise onun açık adresini ver ben ondan döve döve bak nasıl geri alıyorum.

SuccessBlues demiş ki:
Valla açıkcası yapan kişi K.çekmece Kadıköy arası biryerde ise onun açık adresini ver ben ondan döve döve bak nasıl geri alıyorum.
maalesef izmir/çiğlide yaşıyor.Sakaryadanda oraya gidesim yok açıkcası açık adresde yok elimde.sağol yinede.

farlo54 demiş ki:
Arkadasm emaili sana vermedn once sifreyi unttumdan alternatif maile sfre kurtarma yollamslardr bu link 24 saat gecerlidr sen mailn tum bilgilerini degstrmis olsanda 24 saat icnde hesabi geri alabilrler. Boyle birsey olmamasini istiyosanz char aldignzda bilgilerinizi grdkten sonra sifre unuttmdan kendi mailinize sifre kurtarma yollayn ki diger sifre kurtarma gecersiz olsn. Bu arada gecmis olsn kardesm.

iyide çarı aldıktan 5 gün sonra çalındı.açıkcası pek anlamadm bu olayı.

PlutoGangy demiş ki:
farlo54 demiş ki:

peki mail bilgilerini değiştirdikten sonra bu 5 gün içinde tekrar maile giriş yaptın mı ?

farlo54 demiş ki:
PlutoGangy demiş ki:
farlo54 demiş ki:

peki mail bilgilerini değiştirdikten sonra bu 5 gün içinde tekrar maile giriş yaptın mı ?
bilgileri değiştrdkten sonra maile girmedm.

PlutoGangy demiş ki:
tamam anladım yine benim dediğim gibi yapmışlardır bir kaç saat sonra maili geri almışlardır. mail ellerinde olunca çarı istedikleri zaman çalabilirler sen şüpelenme diye 5 gün beklemişlerdir ardından şifre unuttumdan çarın şifreyi istemişlerdir mail zaten onda oradan çarı geri almıştır. Şuan için yapabileceğin hiç birşey yok malesef :cry:

farlo54 demiş ki:
PlutoGangy demiş ki:
tamam anladım yine benim dediğim gibi yapmışlardır bir kaç saat sonra maili geri almışlardır. mail ellerinde olunca çarı istedikleri zaman çalabilirler sen şüpelenme diye 5 gün beklemişlerdir ardından şifre unuttumdan çarın şifreyi istemişlerdir mail zaten onda oradan çarı geri almıştır. Şuan için yapabileceğin hiç birşey yok malesef :cry:
eğer çarı geri alırsam korumayo hotmail deilde gmail mi yapmalıyım?Nasıl hackliorlar msnmi?

PlutoGangy demiş ki:
farlo54 demiş ki:
PlutoGangy demiş ki:
eğer çarı geri alırsam korumayo hotmail deilde gmail mi yapmalıyım?Nasıl hackliorlar msnmi?
gmail yapabilirsen daha güvenli olur. msn adresini tam olarak hacklemediler sadece ufak bir açıktan yararlandılar daha öncede sölediğim gibi size msn adresini vermeden önce alternatif mailine şifre sıfırlamayı yolladılar sana maili verdiler sen herşeyi değiştirdin fakat hesabı aldığın kişide o maili 24 saat içinde ne olursa olsun şifreyi sıfırlama linki var bu link sadece sen yeni alternatif mail ekleyip ona şifre sıfırlama maili istersen geçersiz oluryor bunuda yapmadığın için çok rahat bi şekilde çarını çaldırlar :cry:

umarım çarını geri alabilirsin. :roll:

bilgiler için teşekkürler.inşallah bizde geri alamaya çalışıyoz ama ikna yöntemi ne kadar tutar bilemeyiz.

PlutoGangy demiş ki:
bilgiler için teşekkürler.inşallah bizde geri alamaya çalışıyoz ama ikna yöntemi ne kadar tutar bilemeyiz.
rica ederim. inş. ikna edip çarınızı geri alabilirsiniz.

Arkadaşlar çarı çalan kişiyi bulduk.PLuto serverından ESK_Simhon nickli arda diye bir arkadaş.Çarı çaldıktan sonra çarın nickini invaLiD_ olarakda değiştirmiş.Anlamadığım şey de şu ben o çarı aldıımdan beri hiçbirşey indirmeden bilgisayarıma ve hiçkimseylede exchangeyede girmedim ama sadece o adamın ptsinde kasmıştım o kadar.Naıl oluoda bu adam çarı tümden çalıo?Sadece ptye girmiştk 4-5 saat o kadar.

Yukarı Alt