Öncelikle merhaba herkese ibot kullanıyodum herşey iyi güzel kasıyo filan ama bi süre sonra char duraksıyo towna gidiyo silah değiştiricek bekliyo 5 dak yada npc den pot alıcak bekliyo sanki oyun aşırı laglı hiçbişey yapamıyosun gibi görev alamıyosun doğru düzgün başladığı an hareket ettiremiyosun skill yapmıyo pot basmıyo bi süre ggeçiyo sonra başlıyo vurmaya gene duruyo altın almak içinde bekliyo ama aynı hesabın yan charına giriyorum böyle bi olay yok herşey gayet normal oyundada lag yok deli oldum 2 gündür.Oyunu bu sabah yeniden indirip kurdum herşey sıfır normal girdim gene olmuyo yan char gayet iyi ama ana char sapıtmış vaziyette görevleri sildim gene bişey olmadı lütfen yardımcı oolun şimdiden teşekkürler....

A

Anonymous

Guest
silkroadın içindeki dump klasörünü sil ve internet geçmişini temizle

Başka şehre ışınlandım burda hiç bir problem yok ama hotanma geldiğimde adam gene sapıtıyo komutları iki saate yapıyo :S bu nasıl iştir ya

Lütfen biri yardım edebilirmi hala devam ediyor sorun nasıl bişeydir bu hotanda adama bişeyler oluyo yürümede sorun yok ama silah değiştirmede bekliyo mob kesmede bekliyo altın almada bekliyo npc lerde aynı şekil shifte basıp potları ayırmaya çalıştığımda gene aynı ve bu hotanın heryerinde geçerli bitek şehirdede değil neyapıcam:S ama semerde dw de gayet normal hiçbir takılma yok

Yukarı Alt