Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Midbroke

Bilgiliyim
SnowFlake demiş ki:
Maxima
yazını editle lütfen tartışmaya sebeb olabilirsin :!:
peki . bu güne kadar sitede çıkardığım tüm tartışmalardan dolayı hepinizden özür diliyorum .

Hayır ben yasaklığından değil bir global mod 'a bunu öğretecek değilim sadece tartışma çıkmaması için konu kiltlense bile yine okunabilir nasıl olsa. :roll:

RoyalFlush

Bilgiliyim
SakuraKenji demiş ki:
Hayır ben yasaklığından değil bir global mod 'a bunu öğretecek değilim sadece tartışma çıkmaması için konu kiltlense bile yine okunabilir nasıl olsa. :roll:
Global mod. olsa bile görmemiş olabilir,bilmiyor olabilir.Doğaldır.Hepimiz insanız sonuçta hata yapabiliriz.Hatam varsa düzeltin ama daha önceki konulardan birinde bu tip şeylerin yasaklandığının söylendiği konusunda ısrarlıyım...

Ayrıca bu kadar mesaj editlemek yerine kilitlense herkes için daha kolay olur sanırım. :roll: Sonuçta suistimal edilmesi oldukça kolay ve tartışılması doğal bir konu.Önemli olan tartışmayı "tartışma" gibi yapabilmektir.Ama şuanki koşullarda maalesef tartışamıyoruz.

a4_tech demiş ki:
SakuraKenji demiş ki:
Global mod. olsa bile görmemiş olabilir,bilmiyor olabilir.Doğaldır.Hepimiz insanız sonuçta hata yapabiliriz.Hatam varsa düzeltin ama daha önceki konulardan birinde bu tip şeylerin yasaklandığının söylendiği konusunda ısrarlıyım...

Ayrıca bu kadar mesaj editlemek yerine kilitlense herkes için daha kolay olur sanırım. :roll: Sonuçta suistimal edilmesi oldukça kolay ve tartışılması doğal bir konu.
Aynı Şeyleri söylüyoruz. :mrgreen: :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Titus Pullo isin dogrusunu yapmistir,sadece izlemeyenler duymayanlar icin haber vermis iyi de etmis... Koskocaman kipkirmizi yaziyla yazmis yazisinin basina,pekala ebleh olmayanlar okuyup anlayabilir bunu...

Yorumuma gelirsekte,kararin daha agir olmasi gerekirdi..

a4_tech demiş ki:
SakuraKenji demiş ki:
Abi boşuna mesaj editlemek yerine konuyu kilitlesen daha kolay olmaz mı ?
+1
Siyasetle ilgili konular açılması yasak diye biliyordum...

Sen merak etme forum kurallarını ezbere biliyorum. Lakin bu bir siyasi başlık değildir. Türkiye Cumhuretinin şu an başında olan iktidar partisine açılan davanın sonucunu bilmeyen arkadaşlara duyurmak amaçlıdır. Herkezin bilmesi haktır!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Akp'nin kapatılması hiç bir şeyi değiştirmez. Parti Ülkenin %43'ünün oyunu alarak başa geçti , bu demektir ki 30 milyon kişi bu görüşe , düşünceye sahip . Hiç bir insana düşünme kendine görüş edinme diyemezsin. Bu insanlar partilerinin kapandığını öğrenince kendi seslerini duyurabilmek için yeni bir parti arayışına başlayacak. Elbet yine bir çatı altında toplanacak. Bu yüzden hazine'den mahrum bırakmak en doğrusu . Anayasa mahkemesi görüşünü belli etti zaten bu sonuçlarla 6 oy kapatılsın dedi , 5 oy kapatmıyoruz ama kelleniz elimizde dedi.

Şu anda akp'nin kapatılması hiç kimsenin işine gelmez , akp kapatılırsa başbuğ emekli olmak zorunda kalacak . Başbuğ başa geçsin asker'de kendisini göstermeye başlayacaktır eminim ...

Kemalist demiş ki:
Akp'nin kapatılması hiç bir şeyi değiştirmez. Parti Ülkenin %43'ünün oyunu alarak başa geçti , bu demektir ki 30 milyon kişi bu görüşe , düşünceye sahip . Hiç bir insana düşünme kendine görüş edinme diyemezsin. Bu insanlar partilerinin kapandığını öğrenince kendi seslerini duyurabilmek için yeni bir parti arayışına başlayacak. Elbet yine bir çatı altında toplanacak. Bu yüzden hazine'den mahrum bırakmak en doğrusu . Anayasa mahkemesi görüşünü belli etti zaten bu sonuçlarla 6 oy kapatılsın dedi , 5 oy kapatmıyoruz ama kelleniz elimizde dedi.

Şu anda akp'nin kapatılması hiç kimsenin işine gelmez , akp kapatılırsa başbuğ emekli olmak zorunda kalacak . Başbuğ başa geçsin asker'de kendisini göstermeye başlayacaktır eminim ...
@Kemalist

Bu kadar mı güzel yazılır. Yemin olsun ki fikir ve görüşümü kelimelere mükemmel dökmüşsün.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt