1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

İkoncan'lar Boş Kafalımı ? Foto Anket

?

İkoncan'lar Boş Kafalımı ?

 1. Okan Bayülgen haklı, evet boş kafalılar.

  oy sayısı 3
  60,0%
 2. Kimseyi yakınen tanımadan böyle bir eleştiri getirilemez, Bayülgen haksız.

  oy sayısı 0
  0,0%
 3. Herkesin kendi hayatı, bizene.

  oy sayısı 2
  40,0%

 1. stalebug

  stalebug rank8

  Kayıt:
  20 Nisan 2007
  Mesajlar:
  1.237
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Zszc  - Resim Silinmiş.

  Sivri dilli şovmen Okan Bayülgen, "İkoncanlar eşittir boş kafalı" açıklamasını yapınca magazin sayfalarında adlarının başına 'ikoncan' eklenen ünlüler yanıt verdi.

  Kanal D'de ekrana gelen Okan Bayülgen'in sunduğu "Disco Kralı" programında Okan Bayülgen, şarkıcı Ebru Polat'a "Sana pop müziğin ikoncanı diyorlar. İkoncanlar çanta ve ayakkabı almadıkları gün herhalde höykür höykür ağlıyorlardır. Sende öyle misin" sorusunu sordu. Ebru Polat ise, "O kadar boş kafalı değilim ve asla o kadar boş kafalı olmayı istemem" deyince Bayülgen, "Siz İkoncanlara boş kafalı mı diyorsunuz" sorusunu yöneltti.

  Ebru Polat, böyle düşündüğünü tekrar ifade edince ünlü şovmen de "Bravo, ben de öyle düşünüyorum. İkoncan eşittir boş kafalı" diye konuştu. Programın konuklarından oyuncu Emre Karayel ise, ikoncanların boş kafalı oldukları yorumlarına katılmadı. Karayel, "Ben aslında onun zekice bir tavır olduğunu düşünüyorum" dedi.

  Eda Taşpınar
  Bu soruya kesinlikle yanıt vermem
  Bu soruya kesinlikle yanıt vermem çünkü kendimi 'ikoncan' olarak görmüyorum. Ben şu anda TV programım üzerine yoğunlaştım. Polemikler arasında kendimi konumlandırmam. Benim hakkımda kim ne düşünüyorsa düşünsün. Ben ve çevrem benim nasıl biri olduğumu zaten biliyor.

  Ivana Sert

  Okan'ın söylediği çok önemli değil
  Hiçbir şey söylemek istemiyorum. Benim hiç önemli değil Okan Bey'in söylediği. Önemli olan yakın çevremin, eşimin ve dostlarımın benim için ne düşündüğüdür. Boş ya da dolu kafalılık görecelidir. Benim ne eğitim aldığımı Okan Bayülgen nereden biliyor...


  Deniz Berdan
  Bunları söyleyenleri tanımıyorum
  Böyle polemiklere girmek istemiyorum. 4-5 yerde fotoğrafım çıktı diye İkoncan olunmuyor. Bu lafları söyleyenleri de tanımıyorum. 11 yıl bağımsız dergi çıkardım. 22 yaşından beri kendi paramı kazanıyorum. Ne kocamdan ne de babamdan para alıyorum. Eşim bu soruya cevap vermemi istemedi, o yüzden kesinlikle cevap vermek istemiyorum.


  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]
  [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Televizyon Gazetesi​
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. Kobe

  Kobe rank8

  Kayıt:
  3 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.698
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Okan Bayülgen haklı, evet boş kafalılar.
  ikon nedir ikoncan nedir bana sorarsanız bunların hepsi saçmalıktır herkezin kendi tarzı vardır ve sanırım moda ikonu denen kişiler de öyle yapıyor habertürkte bu gün bu konuyla ilgili bir şeyler yazıyodu fazla ilgilenmedim ancak dün de ikoncan muhabbeti vardı yine gazetede yani hepsi aptal paralarıyla rezil oluyorlar neyse ayrıca ikon kelimesine de çok uyuz olurum ingilizce icon kelimesinden Türkçe'ye sokulmaya çalışılıyor ayrıca sinir konusu
   
 3. Romeo

  Romeo olduser

  Kayıt:
  16 Haziran 2009
  Mesajlar:
  708
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16

  bencede hepsi boş kafalı hayattaki amaçları palyaço kıyafetleri alıp televizyonlara çıkmak olan boş kafalı insanlar bunlar eda taşpınar'ada sorayım madem kendini ikoncan olarak görmüyorsun neden bu konuda yorum yapma gereği hissettin?
   
 4. bahrey

  bahrey  

  Kayıt:
  26 Eylül 2007
  Mesajlar:
  882
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İzmir

  okan bayülgen haklı boş kafalılar...