Silkroad Online’ dan Herkese Merhaba..

İkincil şifre sistemi, daha sıkı hesap güvenliği için yakın zamanda güncellenecektir..
.
İkincil Şifre Sistemi nedir?
İkincil Şifre sistemi, hesap güvenliğini artırmak için oyuncuların ikinci kod seti kullanarak giriş yapmalarını gerektiren bir sistemdir.

[İkincil Şifre Oluşturma]

- Resim Silinmiş.

- Oturum açtığınızda, ikincil şifre giriş ekranı karakter seçim ekranında gösterilecektir.
- Şifre 6 – 8 rakamdan oluşmalıdır.
(Daha sıkı güvenlik için, aynı rakamların yada ardıl sayıların kullanılmaması önerilir.)
- Sayı tuşları fareniz kullanılarak tıklanmalıdır. Sayıları girerken klavyeyi kullanmamalısınız.
(Girilen sayı şifrelenecektir.)

[İkincil Şifreyi Kullanma]

- Girişi sıfırlamak için ‘C’ simgesine tıklayın.
- Şifreyi girdikten sonra, süreci tamamlamak için ‘Tamam’ üzerine tıklayın.
- Şifreyi 6 kez ya da daha fazla yanlış girerseniz, 60 dakika kilitlenecektir.
(Toplu hata sayısını gidermek için tekrar oturum açmanız gereklidir.)

[İkincil Şifreyi Yeniden Ayarlama]

İkincil şifrenizi tekrar oluşturarak sıfırlayabilirsiniz.
- Yeniden oluştur simgesine tıklayın. Yeniden oluşturma anlaşması görünecektir. Hesap ile ilişkilendirilen e-posta adresini doğrulamak için Tamam düğmesine tıklayın.
- Eğer e-posta hesabı doğrulanırsa, yeni şifre bu adrese gönderilecektir. Oyuna oturum açmak için bu parolayı kullanabilirsiniz.
- Eğer doğrulanan bir e-posta adresiniz yoksa, ilk olarak e-posta adresinizi Joymax Portalından doğrulamanız gereklidir.

[İkincil Parolayı Değiştirme]

- İkincil şifreyi değiştirmek için ‘Değiştir’ simgesine tıklayın.

- Eski şifreyi girin ve Tamam üzerine tıklayın.
Eğer girişiniz eski şifre ile eşleşirse, yeni ikincil şifreyi girebilir ve ardından Tamam üzerine tıklayabilirsiniz.
Yeni ikincil şifreyi tekrar girerek onaylayın. Giriş eşleştiğinde, şifre değiştirme tamamlanacaktır.

Yeni Şifre Sistemi hakkında daha fazla ayrıntıyı güncelleme günü vereceğiz.
Lütfen güncelleme sırasında ya da öncesinde ayrıntıların değiştirmeye tabii olacağını aklınızda bulundurunuz.

Teşekkürler.

Saygılarımızla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
Güzel olmuş.Şifre girilmediği taktirde gold aktarımı da engellendiyse sistem süper.

Takımı
Besiktas
en iyi gelismeyi bu yonden gosterdiler heralde.Hesap caldirma isi cok aza inicek

Artık aza inse ne olur zaten minimumda oynayan yok çünkü :D

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj Triptonic rumuzlu uyeden alinti yapildi
Triptonic demiş ki:
Artık aza inse ne olur zaten minimumda oynayan yok çünkü :D
Oyuncuların hırsızlıktan ettiği zararı toplarsak, joymaxın bugüne kadar kazandığı para çıkar sanırım. :popcorn:

-Giden gelmiyor acep nedendir fasıllarını vurmaya başlarlar yakında :P

Uzun aradan sonra oyuna gireyim dedim ve ikinci şifre uygulamasıyla karşılaşdım. İyi düşünülerek hazırlanmış bir sistem, hoşuma gitti ama sağ ekrandaki tuşlara rastgele tıklayıp şifre oluşturabiliyorum fakat tuşları göremiyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum sin:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
s.a arkadaslar bu ikinci sifre olayi varya onda ben hata yaptim
ıd ve sifremi yaziyorum 2.ci sifremi yaziyorum ama yanlis diyor ne yapabilirim:S

Yukarı Alt