Dayanamadım yazasım geldi:
Bu konuyla ilgili ilk önce ben ne başörtüsüne ne türbana nede başka bir şeye karşıyım. tek karşı olduğum şey zamanlama ; şimdi anlatacağım şeyler uç örnek gibi görülebilir fakat yozgat gibi insanının %80 inin kafasına beyin yerine ekmek kırıntısı yerleşmiş bi şehirde yaşadığım için bunu iyi biliyorum. Büyük şehirlerde çok belirgin değil ama küçük geri kalmış şehirlerde , kadınlarım evlerde köle ve sex makinesi olarak görüldüğü , dışarda başı açık veya çok hafif açık bi elbise giyince arkasına 100 tane erkeğin toplanıp kısık sesle konuşmak gibi bi zahmete bile girmeden insanlığın sınırlarını zorladığı , başörtüsü takanın dinli imanlı namuslu takmayanın nerdeyse ne üdüğü belirsiz gibi karşılandıı sokakta görünce potansiyal hafif insan olarak algılandığı, namaz kılıp oruç tuttuğunu söyleyip 10dakka sonra milleti dikizlerken çok rahat görebileceğiniz "sofu"lar topluluğunda türbanın serbest olması sadece %80nin %99 olması anlamına gelir . Gün gelir insanların zihniyeti değişir. İnsanları dinlerine parasına yada güzelliğinden çok "İnsanlığına göre Değerlendirildiği gün olur iş te o gün her şey serbest olsun sorun değil"
Daha yazmak istediğim çok şey var fakat kurallarda var o yüzden burda kesiyim

Yukarı Alt