Gazze'ye yardım götüren gemilerin organizatörü Özgür Gazze Hareketi, İsrail'in Gazze'ye yardım götüren gemilere düzenlediği saldırının ardından bölgeye iki gemi daha gönderiyor.

Özgür Gazze Hareketi yetkilisi Greta Berlin, örgütün Kıbrıs'taki bürosundan yaptığı açıkalamada, Gazze'ye yardım götürmek üzere yola çıkan bir yük gemisinin şu an İtalya açıklarında bulunduğunu, 36 kişi taşıyan başka bir geminin de bu gemiye katılmasının beklendiğini söyledi.

İki geminin bu hafta sonunda veya gelecek hafta başında bölgeye ulaşacağını belirten Berlin, "Bu inisiyatif durmayacak. Biz İsrail'in sonunda sağduyuya kavuşacağını düşünüyoruz. Gazze'ye uyguladıkları ablukayı kaldırmak zorunda kalacaklar ve bunu başarmanın yollarından biri de gemileri göndermeye devam etmektir" dedi.

Hadi bakalım şimdi sıkıyosa çıksınlar yolumuza..! cool2:

Absence

Bizimkilerde iyice alıştı haa ben anladıydım zaten sırf savaş çıksın diye inadına gidiyorlar makara:

Absence demiş ki:
Bizimkilerde iyice alıştı haa ben anladıydım zaten sırf savaş çıksın diye inadına gidiyorlar makara:
Hayır israiln yaptığı insanlk ayıbının karşısında duruyolar .. Bence her ülkeden bi gemi gitmeli. 1-2 tane değil, 10-20 tane gitmeli !!! O insanların 3yıldır neler yaşadıklarını hayal bile edemeyz...

Rocky Balboa

Bilgiliyim
Hele Bi Yapsınlar Mercimek Kadar Yürekleri Varsa Bu Ülkenin Çocukları İşte Ozaman Ayaklanır Gerci Geç Kalındı Ama...Ne Zannediyor Bu İsrail Kendini Anlayamadım Gitti...

Yukarı Alt