İkariam Plus İle Daha Professional Bi Oyun

Bildiginiz gibi ikariamdada diger bir çok online oyundaki gibi premium sistemi bulunan bi oyun ben sizlere premiumun neler sagladıgını kendi hesabımdan ss ler ile gösterecegim..

Arkadaşlar İlk önce inşaatçının genel bakışından başlıyoruz burada karşımıza İmparatorluk Genel Görünümü çıkıyo bunun 3 alt başlığı var Kaynaklar Vatandaşlar Binalar

Kaynaklar:Premiumun bize kazandırdıgı bu sekme İmparatorlugunuzda bulunan bütün şehirlerdeki ham madde miktarını görmeniz mümkün.Bunun yanı sıra Üretim kamplarının seviyelerini Kapmlarda çalıştırdıgınız işçi sayısını Saatlik hammadde üretimini ve Şehirin deposunun üretilen madde ile ne kadar sürede dolacagını görebiliyoruz..Ayrıca şehirlerinizde bulunan üzüm miktarının şehirinize ne kadar süre ile yetecegini görmeniz mümkün.

Vatandaşlar:Bana göre en önemli sekmelerden biri bu sekmede İmparatorlugunuzdaki vatandaşların neler yaptıgını görebiliyosunuz.Sırayla resimi tarif edecek olursam Şehirinizdeki nufus miktarını Şehrinizdeki büyümeyi Boşta kalan ve size para geliri getiren vatandaşlarınızı Odun işçilerinizi Ticaret işçilerinizi ve Araştırma yapan vatandaşlarınızı burda görebiliyosunuz.

Binalar:Bu sekmede resimdende anlaşılacagı gibi İmpratorluğunuzdaki Binaların seviyelerini görmeniz mümkün.

İkariam plusun başka bir özelligi olan Ordu genel bakışına geçiyoruz..Burada ise İmparatorluğunuzda bulunan askeri gücü görebiliyorsunuz.Bunun yanı sıra askerlerinizin size olan masrafınıda görmeniz mümkün.

Ve plusun akademik sekmesi bu sekmede İmparatorluğunuzdaki şehirlerdeki Akademileri seviyelerini Çalışan bilim adamı sayısını Günlük size yükledigi masrafı görmeniz mümkün.

Ve son özelligimiz Bu özellik bize şehirimizde 1 den fazla binanın uplanmasını sağlıyor.1 defada 3 farklı yada aynı binayı upluyoruz ve sıraya konuyor hammaddemiz bulunduğu sürece sırası gelen bina gelişiyor.

Yukarı Alt