Arkadaslar serverın bırınde IIIIIIIII boyle bı karater var i mi L mi buyuk ı mı goremıyorum. adam sureklı spamm yapıyor. dun gece kervanını soymustum :) adam bu sekılde ıntıkam aldıgını dusunuyor :) varmı yardımcı olacak

sen olayı anlamadın sanırım :) IIIIIIIIII boyle bır nıck var oyunda blocklamak ıstıyorum

iyide hangi karakter oldugunu bılmıyorum sorun o :) Hangisi buyuk "ı" hangisi kucuk "L" bilmiyorum bılsem blocklıcam zaten

marshal nick tam olarak nasıl bılmıyor kücük L büyük I falan sırasını bılmıyormus...

BlackMarshall demiş ki:
ctrl +alt + z tuşunun yanındakı tuşa bas |||||||| bu şekil çıkar
o işaret silkroad'da kullanabiliyor musun ? :roll:

o karakteri bloklamak çok zor, nerdeyse 1 saat sadece onunla uğraşırsın çok kafan karışır.Kalem kağıt alıp denediklerini yazman gerek. anca öyle bulursun

Bak Şimdi. : bunlar büyük ı lar.: IIIIIIIII
bunlar küçük L'ler : lllllllllll

SEN KARAR VER İSTERSEN :beer:

Sondan birer birer karakterleri sil pm at yani 7 karakter mesela sondan birini silip yerine L veya i yaz pm gönder sondaki karakteri doğru yazdıysan pm gider en son harfi ögrendin mesela L bu sefer sondan 2 karakter silcen ilkini yine kafana göre L veya i yaz sonuncu karakteri zaten biliyodun L idi yerine yaz bölelikle 2. yi de bulucan böyle böyle hepsini bul blokla biraz kaşık anlattamı ama inşallah anlatabilmişimdir :thumbsup:

BlackMarshall demiş ki:
tamam ozaman o niki tekrar yaz block kısmına blokla!
bak nıck ctrl+alt+z deıl ctrl+alt+< isaretidir vede adamın ısmının ||||| oldugu ne malum belkı bole buyuk yazıom anlaman ıcın

LLIIL||LI bak mesela kucuk olarak bolede yazabılır ...

Benim Media Dosyamda Onları Farklı Görüyorum Alpsteyse Söylerim direkt sana :D

Yukarı Alt