Idea Öncelikler İndirmemiz Gereken XVid32 Programı Var Idea
-Resim Silinmiş.

Adım Adım Pk2 Edit

Adım 1
İlk olarak Media.pk2 dosyanızın yedeğini alınız. En kolayından sağ tuşla tıklayıp belgelerime gönderebilirsiniz.

4hhnd6q.jpg

Adım 2
Xvi32 adını verdiğimiz hexeditör aracılığı ile mediapk2 dosyanızı açınız.

Adım 3
Xvi32 ile media.pk2 klasörünü açtıktan sonra searh->find butonuna tıklayınız.

2iaab1d.jpg

Adım 4
Arama yaparken resimdeki gibi kırmızı kutuların işaretli olmasına dikkat ediniz. Bu şekilde yapmazsanız farklı ve uyumsuz sonuçlar elde edersiniz.

5xrp5jr.jpg

Adım 5
Bunu yaptıktan sonra aradığınız iteme ve ne yapmak istediğinize bakmanız lazım (sos,som,sosun). Mesela 3degree 16Lv bow arıyorsanız ITEM_CH_BOW_03_C_RARE buna bakmalısınız.

Bow_c_3 derken kastedilen şey ise:
bow= silah tipi
03= kaç degree olduğu
c= sosun. (b=som ve a=sos olur.)

Ben ise çalışmalarımı 7 degree bir bow üzerinde yapacağım. Yani: ITEM_CH_BOW_07_C_RARE. C diyorum çünkü bir sosun istiyorum. Sizde aradığınız itemi girin ve "ok" butonuna basın.

6c6oles.jpg

Bunu yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir görüntü karşınıza çıkacaktır.

6f8o611.jpg

Kırmızı kutu içerisine aldığım bölüm benim bow'uma ait olan kısımdır. Yani 7 degree bow.

Adım 6
İşte karıştırabileceğiniz bir bölüm.
Çoğunuz 52/56/60 bowlarının farklı kodlara gerek duyacağını tahmin ediyorsunuzdur ki zaten öyle.
Eğer 52Lv bir bow'unuz varsa ITEM_CH_BOW_07_C_RARE kısmını ITEM_CH_BOW_07_A 'a çevirmelisiniz. Eğer 56 ise ITEM_CH_BOW_07_B 'ye çevirmelisiniz. Sadece kolay bir şekilde karakteri değiştiriceksiniz ve aşağıdaki resimdede olduğu gibi _RARE yazısını siliceksiniz o kadar...

5xemyb9.jpg

52 Bow'a nasıl değiştirdiğimi iyice inceleyin. Eğer 48-60-72 Lv bir silaha sahipseniz _C kısmını silmenize ve yerine A veya B yazmanıza gerek kalmaz _RARE yazısını silmeniz yeterli olur.
+ olarak resimde gördüğünüz gibi 0D ve 0A'yıda kırmızı kutu içerisine almışım. Tabi bir sebebi var. Biraz önce _RARE'yi sildiğimizde 5 adet 00'ıda onunla götürmüş olduk. Bunu tekrar eklememiz lazım bunun için; 0A'nın üzerine gelicez. Edit aracılığı ile insert string'e basıcaz. Sonra aşağıdaki resmin aynısını yapın.

5xh40nt.jpg

Bunu yaptıktan sonra Ok'a basın. Aşağıdakine benzer gözükmesi gerekiyor.

6gb5opd.jpg

Adım 7
Burada çok zorlanacaksınız ve batırma ihtimaliniz yüksek. O yüzden dikkatli olun.
En tepeye çıkın. Joy Max File Manager yazar. Sadece başlangıcına farenizi tıklatın. Sonra aynı aşağıdaki resimdeki gibi yapın.

4mwjd41.jpg

Adım 8
Şimdide bu resimdekini uygulayın.

5zl9xnd.jpg

Adım9
Şimdi sizin iteminizi aramaya devam edicez. Benimkinin üzerinden gidersek ITEM_CH_BOW_07_A aratıcaz çünkü hatırlarsanız _RARE'yi uçurmuştuk. Tabi siz farklı bir item kullanıyor olabilirsiniz hepsi 6. adıma bağlı..

4xpskuq.jpg

Adım 10
Bunu yaptıktan sonrada 180000 aratın.(rakamlara dikkat 18000 değil 180000)

5yu4qpi.jpg

----------------------------

62oqczr.jpg

Farkettiyseniz yukarıdaki resimde 180000'i kırmızı kutu içerisinde sonraki 2 0'ı ise mavi kutu içerisine almışım. Mavi kutu içerisindeki 2. 0'ı 2'ye çevirin.

Aynen böyle...

61k41e8.jpg

Adım 11
Kaydedin ve kapatın. Hata yaptıysanız Belgelerimdeki media.pk2 dosyasını tekrar alıp tekrar deneyin.
Eğer başardıysanız benim +5 Bow'umda olduğu gibi bir sonuç elde edeceksinizdir...(sosun)

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben bu programı biliyorum denedim olmamıştı bu program sadece sizde sos olarak gösterir yani glaivenizin sos olduğunu sadece siz görürsünüz extraokk

Dj TuRşU demiş ki:
ben bu programı biliyorum denedim olmamıştı bu program sadece sizde sos olarak gösterir yani glaivenizin sos olduğunu sadece siz görürsünüz extraokk
Bunu isteyen milyonlarca kişi var!

Dj TuRşU demiş ki:
YAnLıŞ düşünce :lol: şöyle düşünün bu media.pk2 yi joymax update ederse ne olcak :lol: her kes görcek :lol: hehehe tirilyonda / 1 dir herhalde bu olay :lol: nese güzel bişi :lolmuch:

yha antalyalkı ıyı guzelde 1 llwl bowu ben sosun yapamıyom

1 lwl 8 lwl 16 lwl olarak yap 56 lwl sılahı deıl kafam karısıyo lutfen 1 lwl bow olarak ornek veırırmısın ty:D

Ciqlet demiş ki:
yha antalyalkı ıyı guzelde 1 llwl bowu ben sosun yapamıyom

1 lwl 8 lwl 16 lwl olarak yap 56 lwl sılahı deıl kafam karısıyo lutfen 1 lwl bow olarak ornek veırırmısın ty:D
bEN Hazırlamadımkı AntALyaLee hazırladı oda sitede üye degil:D başka siteye takılıo :mrgreen:

Yukarı Alt