Absence

İddaastar facebook üzerinden oynanabilen reel para dışında poker gibi sanal paralarla oynanan bir oyundur aslına bakarsanız sanal bir iddaa sitesinden tek farkı gerçek paraların dönmemesi

- Resim Silinmiş.

Ayrıca arkadaş listenizden her davet yolladğınız kişi için size 5 TL bonus geliyor günde 8 kişiye devaet yollayabiliyorsunuz bu da 40 TL eder . Sistem oynanabiliyor aynen . Kupon tek maçtan yattığı zaman para olmasa da puan alıyorsunuz . Günlük ve haftalık girişlerinize göre bonus paralar geliyor bunlar kasanıza ekleniyor ve üst taraftaki menüden hesabınıza atabiliyorsunuz paraları . Duyurular kısmına da diğer arkadaşlarınızın kuponlarına göz atabiliyorsunuz . ve belki de en eğlenceli tarafı arkadaşlarınızdan para alıp gönderebiliyorsunuz. Sözü daha fazla uzatmadan sizlere linki vereyim ve bir an önce başlayın sizde yarışa...

İddaastar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Rofl 8O Bunu da çıkardılar helal hemen bir göz atıyorum :P

Absence

Toxicated demiş ki:
Çoktandır varda takılan yok siteden açayım dedim gelin sitedeki kuponlarımızı burda deneyelim

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Absence demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Çoktandır varda takılan yok siteden açayım dedim gelin sitedeki kuponlarımızı burda deneyelim
Daha yeni haberim oldu valla bro konuyu gördüm de, ne oynayan vardı ne bilipte söyleyen ..

PS : Hemen çaktım 2 kupon bakalım sonuç ne olacak :P

Maclari gercekte oynayanlara göremi kazanicaz ee öyleyse gider iddaa oynarim daha iyi

Yukarı Alt