Takımı
Seçiniz...
Arkadaşlar herkese merhaba takip ettiğiniz banko maç paylaşımı(%100 diye bir şey yoktur ama büyük oranda tutturan) yapan kişilerin sayfaların ya da sitelerin linkini atar mısınız? Lütfen saçma ve ya troll cevap yazacak hiç yazmasın teşekkürler. whiteangel

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Faceden Alperen Yeşer , fena değil çakal
Baktım ama en son bir ay önce paylaşım yapmış sanırım ya da ben bulamadım güncel hesabını, özelden link atarsan sevinirim. :muck:

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
CezaAlp demiş ki:
Baktım ama en son bir ay önce paylaşım yapmış sanırım ya da ben bulamadım güncel hesabını, özelden link atarsan sevinirim. :muck:
Sanırım sadece vipten vermeye başlamış , başka sayfa bulursam yazarım

Takımı
Seçiniz...
CezaAlp demiş ki:
Cool Angel demiş ki:
CezaAlp demiş ki:
Sanırım sadece vipten vermeye başlamış , başka sayfa bulursam yazarım
Bekliyorum. Buldukça at özelden. :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
Onların yaptığını sende yapabilirsin biraz da şansın olmalı.

@Nina Ricci haklı -bizim abiler vip den maç aldı 150 tl ye hiç biri bile tutmadı. parada gitti bence kendin hata yap hiç bulaşma kesin tutar diyenlere 1 tutar 10 yatar
- ben 5 maç yapıyorum 3/4 sistem oynuyorum iy/ms -çok maç olursa 2 tl istediğim kadar kupon yaparım farklı maçlara
tavsiyem canlıdan oyna 1.45 oran bets--gibi de 2.-- biraz geç para yatırıyolar ama olsun

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Nina Ricci rumuzlu uyeden alinti yapildi
Nina Ricci demiş ki:
Yapılabilir ama insan kendine güvenemiyor yeni giriştiği bir işte bakıyorum 500 tl basılmış kuponlar var tahminlerime güvenirim genelde ama tabi ilk başlarda tecrübeli kişilerin kuponlarına bakayım diyorum.

Adamlar haklı , bizim arkadaş alperen yeşerin sayfasında vipteydi , günde 10 kupon paylaşıyolarmış , 1 taneside tutuyomuş ,bunu herkes yapabilir.
Verdikleri kuponda atıyorum 4 maç varsa aklına yatanları seç.

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Adamların yaptığı herkesin tutturabileceği 1.30 oranları bulup 50 lira basın demek , onu sende yaparsın zaten , bir diğer konu ise çoğu maç dedikleri gibi bitmeyince düzenliyor.

Takımı
Galatasaray
Cool Angel demiş ki:
Bu mesaj Nina Ricci rumuzlu uyeden alinti yapildi
Nina Ricci demiş ki:
Yapılabilir ama insan kendine güvenemiyor yeni giriştiği bir işte bakıyorum 500 tl basılmış kuponlar var tahminlerime güvenirim genelde ama tabi ilk başlarda tecrübeli kişilerin kuponlarına bakayım diyorum.
500 tl basmak herkesin yapabileceği birşey değil facebookda gördüklerinin çoğu sahte kupon.İlla birilerini takip edeceğim diyorsan tuttur.com'dan takip et ; massimo , murat aslan , mynefret , jamesgist vs vs bunlar piyasadaki en başarılı en dürüst adamlardandır.

Takımı
Seçiniz...
İlk iki kuponum yattı 12 maç yaptım bir tanesine 3 maç ile gitti benim için şimdilik başarılı gibi gözükse de para gidiyor ilk elin günahı olmaz artık. :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
Cool Angel demiş ki:
İlk iki kuponum yattı 12 maç yaptım bir tanesine 3 maç ile gitti benim için şimdilik başarılı gibi gözükse de para gidiyor ilk elin günahı olmaz artık. :mrgreen:
12 maç nedir hacım max 5-6 maç yap para kazanma mantığın kazandığın parayı düşük oranlarla katlamak olsun.

Yukarı Alt